Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

11. Piknik Olimpijski

31-05-2010

12 czerwca 2010 r. (sobota) na terenie Parku Kępa Potocka (Warszawa, Żoliborz, rejon ul. Gwiaździstej oraz Wisłostrady - w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego PKOl),  po raz kolejny zapraszamy na Piknik Olimpijski. Piknik Olimpijski to jedna z największych stołecznych imprez rekreacyjno-sportowych, która na stałe już zapisała się w pamięci warszawiaków, ale i przyjezdnych spoza stolicy.

Impreza, której w tym roku odbędzie się już 11. edycja, organizowana jest przez Polski Komitet Olimpijski od roku 1999.


 To niepowtarzalna okazja spotkania znanych polskich sportowców, medalistów olimpijskich, uczestników Igrzysk. Każdego roku Pikniki PKOl gromadzą w ciągu całego dnia kilka tysięcy uczestników i blisko 150-ciu największych polskich mistrzów sportu.


Podczas tegorocznej edycji każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy proponują państwu możliwości zabawy ruchowej poprzez konkursy, gry i wiele innych atrakcji dla całych rodzin, amatorów aktywnego wypoczynku, ale przede wszystkim dla tych, którzy lubią sport i dobrą zabawę.


Będzie to wyjątkowa impreza pod każdym względem - jej kolejna, 11. edycja, to powód do dumy dla miasta i dla organizatorów, ale także sygnał, że spotkania z olimpizmem w wydaniu „dla każdego” sprawiają wszystkim jego uczestnikom wiele frajdy. Unikatowość Pikniku to możliwość spotkania się ze swoimi sportowymi idolami, bezpośredniego zmierzenia się z nimi, zdobycia autografów, czy też zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Nasi mistrzowie przyjeżdżają przecież tu specjalnie dla Was!


Tegoroczny Piknik będzie promował sport dla dzieci młodzieży, poprzez fakt, iż w tym roku pod egidą MKOl po raz pierwszy w historii odbędą się Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - Singapur 2010. Nie zabraknie tam oczywiście reprezentacji Polski złożonej z młodzieży w wieku 14-18 lat.


Program Pikniku Olimpijskiego stworzono we współpracy z Polskimi Związkami Sportowymi. Znajdzie się w nim kilkadziesiąt konkurencji i zabaw sportowo-rekreacyjnych. Każdy bez względu na wiek będzie mógł wziąć w nich udział.

wróć

 Materiały:
   Program Pikniku Olimpijskiego.doc