Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Targi KAJAK EXPO 10-12.04.08 Gdańsk

25-03-2008

W dniach 10-12 kwietnia 2008 na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Gdańskich oraz Gdańskiej Marinie odbędą się Targi KAJAK EXPO.Motto imprezy brzmi: „Sprawimy, aby kajakarstwo w Polsce stało się najchętniej wybieraną formą aktywnego wypoczynku”

PIERWSZE I JEDYNE W POLSCE targi tylko i wyłącznie dla branży kajakarskiej, łodzi turystycznych i rekreacyjnych. W ramach KAJAK EXPO zaprezentowane zostaną kajaki, kanu, kanadyjki, łodzie, pontony, jak również osprzęt, wyposażenie oraz odzież.


Program Targów

5 KAJAKÓW DO WYGRANIA!

W trakcie Targów KAJAK EXPO odbędzie się 5 konkursów, w których będzie można wygrać kajak! Konkursy te będą odbywały się każdego dnia w różnych kategoriach wiekowych.

PONAD 100 KAJAKÓW NIZINNYCH, GÓRSKICH, MORSKICH i INNYCH DO TESTOWANIA

W trakcie Targów KAJAK EXPO będzie można przetestować każdy kajak znajdujący się w hali KAJAK EXPO, który został oznaczony specjalnym znakiem TEST!

ODWIEDŹ TARGI ZA DARMO!
Każdy kto przyniesie butelkę z PET i zarejestruje się w Internecie na stronie
www.kajakexpo.com  będzie mógł wejść na teren targów za darmo!
Z butelek PET zbudujemy pierwszy w Polsce KAJAK PET, który zostanie zwodowany ostatniego dnia targów i weźmie udział w spływie w ramach Pomorskiego Pikniku Kajakowego.

100 MIEJSC NA WEEKENDOWY SPŁYW

Do każdego biletu zostanie dołączony kupon, który da szansę na wygranie weekendowego spływu! Losowanie będzie się odbywało co 1 godzinę! Każde losowanie wyłoni 3 zwycięzców!

OTWARCIE SEZONU 2008, czyli GWIEŹDZISTY SPŁYW BAŁTYKIEM i MOTŁAWĄ

W ramach Pomorskiego Pikniku Kajakowego, który rozpocznie się ostatniego dnia targów odbędzie się Spływ „Otwarcie Sezonu 2008”. Będzie można popłynąć Motławą i zobaczyć Stare Miasto Gdańsk z wody. Kulminacją spływu będzie wspólne zdjęcie pod Żurawiem z XV w.

NAJWIĘKSZA w POLSCE GIEŁDA SPŁYWÓW 2008 – Ponad 1.000 ofert!

Podczas Targów KAJAK EXPO będzie można wybrać tą jedyną, wymarzoną ofertę na majowy, wakacyjny bądź jesienny spływ. Do wyboru na MEGA MAPIE SPŁYWÓW będzie ponad 1000 ofert organizatorów z całej Polski!

NOCY INTERNAUTÓW Z WWW.KAJAK.ORG.PL

Z soboty na niedzielę (z 12 na 13 kwietnia) odbędzie się Pierwsze w historii Portalu kajak.org.pl spotkanie w realnym świecie wszystkich jego użytkowników. Będzie można spotkać tam jego twórców, redaktorów i miłośników kajakarstwa z całej Polski.

WARSZTATY SZKUTNICZE

W ramach Targów KAJAK EXPO będzie można wziąć udział w warsztatach szkutnicznych przygotowanych przez Fundację KiM. Przez 3 dni na oczach zwiedzających i przy aktywnym ich udziale powstanie kajak grenlandzki, który zostanie zwodowany ostatniego dnia targów.

FILMY I ZDJĘCIA KAJAK JAMBOREE 2006 I 2007

Przez 3 dni trwania Targów KAJAK EXPO będzie można zobaczyć najlepsze zdjęcia z festiwalu KAJAK JAMBOREE video & photo show 2006 i 2007. Ponadto pierwszego i drugiego dnia (10 i 11 kwietnia) będą  wyświetlane nagrodzone na tym festiwalu filmy.

REGATY i SZKOLENIE SMOCZYCH ŁODZI

W niedzielę, w ramach Pomorskiego Pikniku Kajakowego odbędą się na Motławie Regaty Smoczych Łodzi. W ramach tego wydarzenia będzie można wziąć udział w szkoleniu, podczas którego nabędzie się umiejętność synchronicznego wiosłowania i pływania w smoczych łodziach.

SPOTKANIA z WYBITNYMI OSOBOWOŚCIAMI i KOLOSAMI KAJAKARSTWA
Podczas Targów KAJAK EXPO będzie można spotkać: Krzysztofa Buczyńskiego Marka Czaczkę, Lecha Flaczyńskiego, Jarosława Frąckiewicza, Tomasza Hajduka, Utę Kuhn, Celinę Mróz, Pawła Napierałę, Piotra Opaciana, Krzysztofa Ptasińskiego, Marcina Sochaja i wielu innych.
TEMATYKA:
 
1. Sprzęt pływający
Kajaki i kanadyjki: Kajaki do turystki nizinnej, Kanadyjki, Kajaki morskie, Kajaki górskie i rodeo, Kajaki do  canoe polo, Kajaki składane i pneumatyczne, Kajaki wyczynowe, Smocze łodzie i inne
Łodzie: Turystyczne, Wędkarskie, Wiosłowe, Sportowe, Specjalne, Pontony, Rowery wodne, Pozostały sprzęt pływający
2. Usługi
Wypożyczanie i czarterowanie sprzętu, Organizacja spływów i wypraw, Naprawa sprzętu, Konserwacja i przechowywanie sprzętu po sezonie
3. Akcesoria i wyposażeni
Wiosła, Sprzęt asekuracyjny i ratunkowy: Kamizelka, Rzutka, Ubranie, Kask, Sprzęt nawigacyjny, Inne
4. Regiony do uprawiania kajakarstwa i szlaki kajakowe
5. Miejsca noclegowe, pola namiotowe itp. 

Strona targów: www.kajakexpo.com

wróć