Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Turniej tenisowy Mayland Construction Market Open

27-05-2008

WinWin Consulting przy partnerskim udziale Construction Club zapraszają do współzawodnictwa w turnieju tenisowym Mayland Construction Market Open, który odbędzie się w dniach 31 maja -1 czerwca 2008 na kortach Klubu Tenisowego AM Tenis przy ul. Marymonckiej 34 w Warszawie.

 

 


W turnieju wezmą udział 24 pary oraz 32 singlistów. Turniej w grze podwójnej odbędzie się w sobotę,  31.05.2008 i rozpocznie się o godzinie 16.00.
Natomiast rozgrywki w grze pojedynczej rozpoczną się w niedzielę, 1 czerwca 2008 o godzinie 11.00. Podczas zmagań turniejowych organizator zapewni fachową obsługę organizacyjno-sędziowską.


Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie zgłoszenia. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia  28 maja 2008 roku pod adresem email: ludmila.jesionowska@winwin.com.pl
Oficjalne losowanie składu grup odbędzie się po zamknięciu listy zgłoszeń.


Więcej szczegółowych informacji odnośnie systemu rozgrywek wraz wynikami losowania składu grup i dokładnym harmonogramem rozgrywek zostanie przesłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej do wiadomości uczestników w dniu 30 maja 2008 roku.


Tradycyjnie już w turnieju mogą wziąć udział Amatorzy i nie mogą w nim uczestniczyć zawodnicy kiedykolwiek klasyfikowani na listach Polskiego Związku Tenisowego lub listach zagranicznych, a także trenerzy oraz instruktorzy gry w tenisa i wszyscy ci, którzy zawodowo zajmują się tą dyscypliną sportu i nie mają jedynie za sobą doświadczeń amatorskich.

 

Opłata startowa w turnieju wynosi 200 pln / osoba za udział w grze pojedynczej i podwójnej lub 100 pln za udział w turnieju gry pojedynczej lub podwójnej.
Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest nadesłanie zgłoszenia oraz wniesienie turniejowej opłaty startowej. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji napływających zgłoszeń oraz do odmowy udziału w rozgrywkach bez podania przyczyny.

Szczegółowy Regulamin Turnieju  zostanie przedstawiony Uczestnikom w dniu rozpoczęcia zmagań turniejowych – 31 maja 2008 roku.
Wstęp dla publiczności za okazaniem zaproszeń.

 

Sobota – 16:00 - 22:00
•Men’s Doubles Tennis Group ROUND ROBIN GROUPS - 16:00 - 19:00
•Men’s Doubles Tennis Playoff and Final - 19:00 - 22:00

 

Niedziela  – 11:00 - 18:00
•Men’s Singles Tennis ROUND ROBIN GROUPS - 11:00 - 14:00
•Men’s Singles Tennis Playoff and Final - 14:00 - 18:00
•Ceremonia wręczenia nagród

 

Sponsor Główny Turnieju : Mayland Real Estate
Sponsorzy Wspierający :  Eiffage Budownictwo Mitex, Portico Project Management, Kinekspert, Pro-En, Microsystem
Sponsor Nagrody Fair Play : FRIO
Sponsor Nagrody Specjalnej : KARMAR
Patronat Medialny - Warsaw Business Journal
Internetowy Patronat Medialny - www.sportbiznes.pl
Branżowy Patronat Medialny nad cyklem Construction Market Open - Eurobuild Poland
Sponsorzy Nagród: Aplauz Fitness Klub - 2 karnety 6 miesięczne na siłownię OPEN dla zwycięzców turnieju deblowego oraz 1 karnet roczny na siłownię OPEN dla zwycięzcy turnieju singlowego, OCHNIK – galanteria skórzana

wróć