Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

XI Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT

XI Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT

19-10-2011

Organizator:
Kategoria: Krajowe


Dojazd Materiały Relacja Relacja radiowa Rezerwacja stoiskaFormularz informacyjny 
 Informacje o Targach
 Dane podstawowe  Profile
Termin: 08-11-2011 - 09-11-2011
Miejscowość: Kielce
Kraj: Polska
Lokalizacja: Targi Kielce
Profil targów: B2B
Profil odwiedzających: operatorzy obiektów sportowych
Profil wystawców: Wyposażenie obiektów sportowych, wyposażenie stadionów, sprzęt sportowo-rekreacyjny, wyposażenie hal, boisk, sal sportowych; budowa, modernizacja i projektowanie obiektów sportowych, odzież sportowa.
SPORT - OBIEKT jest to wystawa, podczas której można zapoznać się ze świetnie sprawdzającym się już na wielu stadionach sprzętem, ale także z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych.


Program Targów

Targi poświęcone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych. To szczególnie interesująca impreza, zwłaszcza w kontekście zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012.

Kieleckie targi SPORT-OBIEKT wzbudzają z roku na rok coraz większe zainteresowanie wśród przedstawiciel klubów piłkarskich zajmujących się budową, modernizacją oraz bezpieczeństwem na stadionach, prezesów i wiceprezesów klubów. Przybywa również zwiedzających - przedstawicieli miast i gmin, odpowiadających za bezpieczeństwo i modernizacje obiektów sportowych, co potwierdza coraz częstsze inwestycje samorządów w tę właśnie infrastrukturę.

Na wystawie można zapoznać się ze świetnie sprawdzającym się już na wielu stadionach sprzętem, ale także z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych. Na stoiskach, jak co roku, znajdzie się wiele ciekawostek, które zaspokoją potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów. Targi poświęcone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych. Na wystawie swoją ofertę przedstawią również producenci sprzętu sportowo-rekreacyjnego. W Targach Kielce spotkają się wystawcy z Polski i zagranicy.

Po raz trzeci w ramach targów odbędzie się konferencja poświęcona zbliżającemu się europejskiemu turniejowi „EURO 2012 POLSKA – organizacja i bezpieczeństwo”, przygotowywana przez Polski Związek Piłki Nożnej. Problematyka konferencji dotyczyć będzie istotnych kwestii związanych z bezpieczeństwem stadionów, obiektów sportowych, monitorowania widowni oraz organizacji, budowy oraz całej infrastruktury wokół EURO 2012. W trakcie konferencji zaplanowano debatę, którą poprowadzi grono fachowców m.in.: przedstawiciele Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości, PZPN oraz Komendy Głównej Policji. Swoją obecność zapowiedzieli również goście z UEFA, przedstawiciele Ukraińskiej Federacji Piłkarskiej. Podczas spotkania prezentowane będą miasta, w których rozgrywane będą mecze EURO 2012. PZPN jest również współorganizatorem cieszącej się ogromnym uznaniem specjalistów i mediów Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczny Stadion”, w której w 2010 roku udział wzięło aż ponad 400 osób. Spotkanie jest elementem ogólnonarodowej kampanii na rzecz poprawy bezpieczeństwa, a także estetyki i komfortu w obiektach sportowych.

SPORT-OBIEKT Targi to jednocześnie znakomita okazja do wymiany doświadczeń i informacji nie tylko dla specjalistów z zakresu zabezpieczeń, ale również przedstawicieli klubów sportowych z kraju i zagranicy, a także wszystkich instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz budowy i modernizacji obiektów sportowych.

Doskonałym uzupełnieniem oferty wystawy SPORT-OBIEKT jest odbywająca się tradycyjnie w tym samym czasie Ogólnopolska Konferencja i Wystawa Monitoringu Wizyjnego ALARM. Podczas uroczystości wręczenia nagród targowych i PZPN odbywa się również Wielka Gala Fair Play. Wtedy wręczane są puchary i wyróżnienia Prezesa PZPN za wzorową organizację zawodów i zapewnienie bezpieczeństwa uczestników na zawodach dla osób i instytucji zajmujących się tą tematyką.

Mail rezerwacyjny: figarski.g@targikielce.pl
Mail informacyjny: figarski.g@targikielce.pl


Organizator

TARGI KIELCE S. A.
Adres:
ul. ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
tel.
fax
e-mail: figarski.g@targikielce.pl
www: www.sport-obiekt.pl


Kluczowa Postać

Grzegorz Figarski
Dyrektor Projektu
tel. +48 41 365 12 33
fax +48 41 365 13 10
e-mail: figarski.g@targikielce.plwróć