Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Fitmate PRO - innowacyjne urządzenie do obliczania spoczynkowego wydatku energetycznego

05-05-2010

Fitmate PRO pierwsze innowacyjne urządzenie do szybkiego i prawidłowego obliczania pośredniej kalorymetrii. Fitmate jest kompaktowym, przenośnym urządzeniem z wbudowaną drukarką, zaprojektowanym do dostarczania jak najbardziej dokładnych wyników pomiaru spoczynkowego wydatku energetycznego w spoczynku (RER, RMR) u osób z problemami otyłości oraz niedożywienia.
więcej

MetaLyzer® 4M - System Wysiłkowy dla Klubów i Ośrodków Sportowych

20-04-2010

MetaLyzer® 4M jest łatwym w użyciu nie wymagającym kalibracji ergospirometrycznym systemem wysiłkowym, pozwalającym zmierzyć i ocenić przemiany metaboliczne oraz zmiany istotnych parametrów układu oddechowo-krążeniowego zachodzące w orgazniźmie zawodnika  w warunkach obciążenia wysiłkiem fizycznym. Pozwala planować kalendarz treningowy oraz kontrolować prawidłowy przebieg założeń treningowych.

więcej

Najnowsze urządzenie diagnozujące Back-check® - Dr. Wolff

10-07-2009

Poprzez wielofunkcyjny, mobilny system pomiaru Back-check®607 otrzymujemy do dyspozycji możliwość naukowej analizy zdolności wytrzymałościowych różnych grup mięśniowych.
więcej

Actigraph osobiste urządzenie do oceny wydatku energetycznego

21-04-2009

Actigraph to ekspert w zakresie produkcji osobistych urządzeń do oceny wydatku energetycznego działające na podstawie trzyosiowego akcelerometru i inklinometru, dzięki czemu charakteryzują się dużą dokładnością.
więcej

Analizator składu Ciała Bio Scan 920 – 2

21-04-2009

Firma "Maltron International" jest liderem w dziedzinie urządzeń do analizy składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej Bio Scan. Zastosowane technologie pozwalają na wykorzystanie tych urządzeń w programach redukcji masy ciała, w procesie przygotowania do zawodów sportowych, w medycynie prewencyjnej, diagnostyce i terapiach leczniczych.
więcej

adidas prezentuje wirtualnego partnera do biegania

12-03-2010

adidas wprowadza na polski rynek interaktywny system trenerski miCoach, na który składają się dwa produkty. Pierwszym z nich jest miCoach Pacer. Jest to małe urządzenie, które dostarcza wskazówek co do biegu i treningu poprzez słuchawki za pomocą telefonu lub odtwarzacza mp3. miCoach Zone z kolei to wersja bez głosowych wskazówek, gdzie instrukcje trenerskie przekazywane są za pomocą wyświetlacza LED w opasce na ręce.
więcej

Maniac Gym prezentuje nowości

10-03-2010

Maniac Gym na Międzynarodowym Salonie Medycznym Salmed 2010 zaprezentuje nowoczesne analizatory składu ciała oraz najnowsze urządzenia medyczne firmy Cosmed.

więcej

Najnowszy analizator składu ciała InBody J10 od Maniac Gym

01-09-2009

Dziecięcy analizator składu ciała INBODY J10 umożliwia automatyczny pomiar wzrostu oraz w zaledwie 30 sekund wykonanie dokładnych pomiarów zawartości wody, masy białkowej i tłuszczowej, oceny odżywiania itp...
więcej

3000 kcal w 60 min w VacuFit Thermal !!!!!

08-07-2008

Vacu Fit Thermal jest jedynym na światowym rynku urządzeniem, które łączy w sobie zalety ćwiczeń na stepperze eliptycznym z działaniem promieni IR w szczelnie zamkniętej kapsule. Dzięki temu efektywość ćwiczeń w Vacu Fit Thermal jest maksymalnie spotęgowana. Dodatkowo tylko w naszym urządzeniu zastoswaliśmy nowoczesny system aromaterapii. Więcej informacji  na http://www.vacufit.pl

więcej

Kapsuły VacuFit wygrywają z cellulitem

09-01-2008

Kapsuły Vacu Fit to urządzenia do skutecznego odchudzania i usuwania cellulitu, wykorzystujące połączenie ćwiczeń fizycznych z wytwarzanym wewnątrz podciśnieniem. Firma VacuFit Sp. z o.o. jest polskim wystawcą na ispo winter 08.
więcej
Liczba pozycji: 23
« Poprzednia 
1 [2] 3
  Stron: 3