Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Sasaki Photon - kapsuła emitująca skoncentrowane ciepło w postaci długich fal podczerwieni

2010-05-23

Sasaki Photon to kapsuła emitująca skoncentrowane ciepło w postaci długich fal podczerwieni o długości fali 4-14 mikrometrów. Wyniki wieloletnich badań, prowadzonych przezklinicystów Dalekiego Wschodu nad wpływem podczerwieni na ludzki organizm dowiodły, że wzmocnienie naturalnej, wewnętrznej produkcji tej energii wzmacnia zdolności regeneracyjne i witalność komórek oraz stymuluje proces ich samooczyszczania. W związku z tym podczerwień jest szeroko używana w medycynie i kosmetyce. 

  

Sasaki Photon opiera się na unikalnej japońskiej technologii PLATINA PHOTON - zamiast lamp wykorzystany jest tu stop platyny, tytanu, aluminium i srebra, który przewodząc prąd elektryczny, wytwarza dalekie fale podczerwieni, energię podobną do tej wytwarzanej przez Słońce (80% promieniowania słonecznego to podczerwień). Dzięki temu Sasaki Photon działa równomiernie na całe ciało z dużo większą mocą niż dotychczasowe urządzenia. Tego typu technologia jest nowością w Polsce, w krajach Europy Zachodniej jest to absolutny hit.

  

Prof. Toshio Komuro podczas swoich badań nad promieniowaniem podczerwonym skupił się na odkryciu energii fal podczerwonych, o długości fali jak najbliższej 9 mikrometrów. Odkrył, że podczerwień właśnie o takiej długości fali ma ogromne zdolności do wnikania w ludzkie ciało. Sasaki Photon emituje podczerwień o długości fal 4-14 mikrometrów, udało nam się uzyskać promieniowanie całkowicie kompatybilne z organizmem ludzkim.

  

Kolejnym celem badań było odkrycie substancji, która przy użyciu przepływu prądu elektrycznego, wygeneruje daleką podczerwień o długości fali 4-14 mikrometrów. Tak powstała Platina Photon.

  

Do tego momentu, aby uzyskać efekt dalekiej podczerwieni używano lamp (promienników podczerwieni), które działały punktowo i nierównomiernie na ciało ludzkie. Dzięki Sasaki Photon uzyskano efekt działania dalekiej podczerwieni na każdą komórkę ciała w takim samym stopniu i wyjątkowo głęboko, bo aż do 8 cm w głąb organizmu.

 

Skład Platina Photon:

 

Platyna koloidalna + Tytan + Aluminium + Srebro

 

Drobny pył półprzewodnika Platina Photon pochłania wszystkie częstotliwości światła, wzmacnia je i powoduje powstanie fal dalekiej podczerwieni.

 

Podczerwień daleka powoduje rezonans molekuł wody

 

Aktywizuje molekuły wody zawarte we krwi i komórkach naszego organizmu. Zjawiska te, usprawniając krążenie krwi i podnosząc zawartości tlenu w organizmie, poprawiają nasz stan zdrowia. Użycie podczerwieni dalekiej zostało uznane jako jedna z najbardziej efektywnych oraz bezpiecznych metod naukowych mających wpływ na zdrowie. Wszystkie formy życia na ziemi w naturalny sposób wykorzystują podczerwień daleką w celu aktywacji komórek i pobudzania ich metabolizmu. Promieniowanie podczerwone penetruje w głąb organizmu na głębokość ok. 6-8 cm, wywołując wzrost temperatury, który to może przyspieszyć krążenie krwi i pobudzić metabolizm komórkowy. Działa to korzystnie na łagodzenie i uśmierzanie bólu, redukcję wagi, leczenie otyłości oraz wzmocnienie odporności organizmu.

 

Ta długość fali światła ogrzewa obiekty bez ocieplenia powietrza pomiędzy źródłem a obiektem (tzw. konwersji), jest ona wykorzystywana w działaniu inkubatorów dla noworodków. Dlatego też temperatura w Sasaki Photon może być niższa (35-55°), a efekty zdrowotne i oczyszczające dużo większe niż w saunie tradycyjnej.

 

Sasaki Photon działa na główny składnik ciała ludzkiego – wodę

 

Rozbija „klastry” wody na mniejsze grupy i zwiększa odstępy między cząsteczkami. Pozwala to na eliminację toksyn i odpadów przemiany materii z organizmu, co poprawia homeostazę (wewnętrzną równowagę) organizmu.

 

Wewnątrz dużych klastrów wody kumulują się substancje toksyczne takie jak rtęć (Hg), kadm (Cd), ołów (Pb), a także dwutlenek siarki (SO2), tlenek węgla (CO) = zakwaszenie organizmu.

 

Kwasy powodują starzenie się tkanek, zmarszczki, bóle i opuchnięcia, gdy organizm zatrzymuje wodę, aby je rozcieńczyć i zapobiec zniszczeniom. Zatrzymywanie się wody w organizmie powoduje między innymi cellulit.

 

Jeśli zapobiegniemy powstawaniu „klastrów” lub znajdziemy sposób eliminowania ich, organizm osiągnie odpowiednią równowagę przemiany materii i znormalizuje swe podstawowe funkcje. Możemy to osiągnąć stosując Sasaki Photon.

 

Sasaki Photon to urządzenie opierające się na technologii japońskiej, produkowane jest w Portugalii.

- Provitale

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: