Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Helly Hansen rozpoczyna konkurs pod hasłem Gdzie morze spotyka się z miastem

25-05-2016

Morze spotyka się z miastem wdzierając się w tętniące życiem metropolie poprzez dzikie wybrzeża oraz porty przemysłowe.  Spotkanie trwa już blisko 140 lat i bez wątpienia należy to uczcić. Z tej okazji norweska marka odzieżowa Helly Hansen ogłasza konkurs instagramowy – „Gdzie morze spotyka się z miastem”.
więcej

Allianz zaprasza młodzież na spotkanie z piłkarzami FC Bayern Monachium

20-05-2016

Poznanie największych sław piłkarskich z FC Bayern Monachium to niewątpliwa atrakcja dla wielu fanów futbolu – zarówno dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na murawie, jak i bardziej doświadczonych młodych piłkarzy.
więcej

9 powodów, dla których warto przyjść na targi FIT-EXPO 20-22 maja 2016 r.

16-05-2016

Na FIT-EXPO spotkamy osoby, które straciły głowę na punkcie fitnessu, zdrowej diety czy po prostu aktywności fizycznej. Do budowania formy i rzeźbienia sylwetki zachęcą sportowe gwiazdy, które będą gośćmi wystawców, a kondycję pociągniemy na Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA.
więcej

Gradi Golf Club zachęca kobiety do rozpoczęcia przygody z golfem!

13-05-2016

Gradi Golf Club zaprasza na bezpłatną akademię wszystkie Panie, które nie miały jeszcze styczności z tą dyscypliną sportu. Spotkania  będą odbywały się co czwartek. Projekt wystartował 12 maja 2016r.
więcej

100 dni zostało do igrzysk w Rio!!!

28-04-2016

Polscy sportowcy są na ostatniej prostej do Rio. Ostatnie tygodnie przed zawodami przeznaczają na wytężone treningi, ale prowadzone pod okiem lekarzy i fizjoterapeutów, którzy dbają o to, by nie doznali kontuzji. Przygotowanie do igrzysk w Brazylii obejmuje również konsultacje z zakresu medycyny podróży i szczepienia. – Każdy szczegół ma znaczenie w walce o olimpijskie złoto – przyznają sportowcy.
więcej
Liczba pozycji: 3030
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5 6 7 ...
  Stron: 606