Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Allianz zaprasza młodzież na spotkanie z piłkarzami FC Bayern Monachium

20-05-2016

Poznanie największych sław piłkarskich z FC Bayern Monachium to niewątpliwa atrakcja dla wielu fanów futbolu – zarówno dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na murawie, jak i bardziej doświadczonych młodych piłkarzy.
więcej

9 powodów, dla których warto przyjść na targi FIT-EXPO 20-22 maja 2016 r.

16-05-2016

Na FIT-EXPO spotkamy osoby, które straciły głowę na punkcie fitnessu, zdrowej diety czy po prostu aktywności fizycznej. Do budowania formy i rzeźbienia sylwetki zachęcą sportowe gwiazdy, które będą gośćmi wystawców, a kondycję pociągniemy na Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA.
więcej

Gradi Golf Club zachęca kobiety do rozpoczęcia przygody z golfem!

13-05-2016

Gradi Golf Club zaprasza na bezpłatną akademię wszystkie Panie, które nie miały jeszcze styczności z tą dyscypliną sportu. Spotkania  będą odbywały się co czwartek. Projekt wystartował 12 maja 2016r.
więcej

100 dni zostało do igrzysk w Rio!!!

28-04-2016

Polscy sportowcy są na ostatniej prostej do Rio. Ostatnie tygodnie przed zawodami przeznaczają na wytężone treningi, ale prowadzone pod okiem lekarzy i fizjoterapeutów, którzy dbają o to, by nie doznali kontuzji. Przygotowanie do igrzysk w Brazylii obejmuje również konsultacje z zakresu medycyny podróży i szczepienia. – Każdy szczegół ma znaczenie w walce o olimpijskie złoto – przyznają sportowcy.
więcej

26.Bieg Konstytucji 3 Maja już za tydzień!

27-04-2016

9 kwietnia rozpoczęły się zapisy do 26. Biegu Konstytucji 3 Maja. Trwały niespełna 55 godzin! To pierwsza w tym roku impreza z cyklu Zabiegaj o pamięć, organizowana przez Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. W tegorocznej edycji dla biegaczy i zawodników nordic walking przygotowano 5000 pakietów startowych.
więcej
Liczba pozycji: 3029
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5 6 7 ...
  Stron: 606