Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Antonelli z rekordem pola na LOTOS Polish Open!

28-07-2015

LOTOS Polish Open po raz kolejny rozpoczął się spektakularnie. Tak jak w latach ubiegłych już pierwszego dnia padł rekord pola – 67 uderzeń na Sierra Golf Club.  Należy on  do Davida Antonelli, który tym samym wysunął się na prowadzenie w turnieju.
więcej

Pierwsza część LOTOS Polish Open 2015 za nami!

25-07-2015

Ceremonia wręczenia nagród za rywalizację w turnieju Pro-Am zakończyła pierwszą część LOTOS Polish Open 2015. Zwyciężyła drużyna w składzie: Valentino Campione (Pro), Paulina Roszkowska, Paweł Osiak, Kuba Urbański. W poniedziałek, 27 lipca startuje sportowa część turnieju – Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski Mężczyzn, w których rywalizować będą profesjonalni zawodnicy ligi Pro Golf Tour z całej Europy.
więcej

Golfowe emocje do pełna – wystartował LOTOS Polish Open 2015

24-07-2015

W piątek, 24 lipca wystartowało najważniejsze wydarzenie golfowe w Polsce – turniej LOTOS Polish Open 2015. Zmagania profesjonalistów oraz wydarzenia towarzyszące zostaną rozegrane w dniach 24-29 lipca 2015 na polu Sierra Golf Club w Pętkowicach, nieopodal Trójmiasta.
więcej

Technologia rewolucjonizuje branżę fitness

23-07-2015

W ostatnich latach obserwujemy intensywny proces przenikania nowoczesnych technologii do praktycznie wszystkich obszarów życia człowieka. Nie trzeba było długo czekać na wykorzystanie możliwości technologicznych również w dziedzinie zdrowia i fitnessu. Pojawienie się takich urządzeń, jak smartwatche czy opaski trackingowe, otworzyło przed miłośnikami sportu nowe możliwości.
więcej

Firma Przyjazna Bieganiu - nowa inicjatywa Fundacji \

21-07-2015

20 lipca wystartował program, którego celem jest promocja aktywności fizycznej i zachęcenie pracodawców do stwarzania swoim pracownikom jak najlepszych warunków do rozwijania sportowych zainteresowań.  Uczestnicy programu gromadzić będą przebiegnięte kilometry i... radość ze współzawodnictwa.
więcej
Liczba pozycji: 3003
« Poprzednia 
... 4 5 6 [7] 8 9 10 ...
  Stron: 601