Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Polski golf rośnie w siłę

20-07-2015

Golf w naszym kraju rozwija się bardzo dynamicznie. Sport, który jeszcze do niedawna był uznawany za rozrywkę przeznaczoną wyłącznie dla finansowych elit, konsekwentnie i skutecznie powiększa swoje grono odbiorców. Sezon 2015 jest kolejnym przełomem m.in. za sprawą międzynarodowych sukcesów najlepszych polskich zawodników – Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego.
więcej

PGE Narodowy – źródło pozytywnej energii

16-07-2015

PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Od dziś najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce nosi nazwę PGE Narodowy". Umowę pomiędzy operatorem stadionu – spółką PL.2012+, a PGE Polską Grupą Energetyczną, podpisano na pięć lat.
więcej

Giganci wakeboardingu nad Zalewem Zegrzyńskim

15-07-2015

Najlepsi europejscy wakeboardziści spotkają się nad Zalewem Zegrzyńskim na terenie Hotelu Warszawianka w pierwszy weekend sierpnia (31.07-02.08). Staną do rywalizacji w ramach międzynarodowych zawodów w wakeboardzie za motorówką Wake Grand Prix Poland 2015 by MasterCraft. Zawody na Warszawiance będą trzecią z czterech edycji zaplanowanych w tegorocznym sezonie.
więcej

Trekking z głową, czyli o etyce podczas podróży

14-07-2015

W sierpniu wyrusza wyprawa Wielki Szlak Himalajski 2015, która podążać będzie ze wschodu na zachód przemierzając liczące 1700 km pasmo Himalajów. Będzie to pierwsza polska próba przejścia najwyżej położonego szlaku pieszego na świecie. Działający samodzielnie dwuosobowy zespół w składzie: Bartosz Malinowski i Joanna Lipowczan planuje przebyć trasę w około 130-150 dni.
więcej

Lech wygrywa ranking biznesowy klubów Ekstraklasy.

14-07-2015

Lech Poznań triumfatorem rankingu biznesowego klubów piłkarskich, opublikowanego w raporcie „Ekstraklasa Piłkarskiego Biznesu". Raport przygotowali eksperci z firmy doradczej EY i spółki Ekstraklasa S.A. Kolejorz zwyciężył w rankingu w klasyfikacjach finansowej i efektywności sportowej.
więcej
Liczba pozycji: 3003
« Poprzednia 
... 5 6 7 [8] 9 10 11 ...
  Stron: 601