Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Precor nagrodzony

2007-11-30

Precor otrzymał nagrodę przyznawaną przez Fitness Management w kategorii “Najlepszy Sprzęt Cardio” oraz “Produkt Roku 2007” za nową maszynę Precor AMT™. Czwarty raz z rzędu Cardio Theater firmy Precor otrzymało nagrodę za rozwiązania dla rozrywki podczas ćwiczeń (“Best in Entertainment”).

 

Nagrody Nova 7 są corocznie przyznawane przez Fitness Management na podstawie głosowania uczestników fitness clubów na całym świecie.

 

W większości ośrodków fitnessu to właśnie sprzęt cardio jest najbardziej popularny wśród ćwiczących i jest też pierwszym wyborem dla szukających długotrwałych rezultatów zarówno dla dobrego zdrowia, jak również dla ogólnego samopoczucia. To dla nas ogromny zaszczyt, być odznaczonym w tak kluczowym aspekcie. AMT™ jest przełomową maszyną do fitnessu, która oferuje bezprecedensowe dotąd rozwiązania poprzez dostosowywanie się do ruchu ćwiczącego. Jeśli chcesz się wspinać, to się wspinasz, jeśli chcesz iść, to idziesz, a jeśli masz ochotę pobiegać, to biegniesz. Jest to doskonały wybór na urozmaicenie treningu cardio.

 

 

Precor USA jest kompleksowym dostawcą sprzętu do ćwiczeń cardio i siłowych oraz rozwiązań dla rozrywki w fitnessie. Od ponad 26 lat wyznacza standardy rozwoju w branży wprowadzając na rynek najbardziej innowacyjne i niezawodne rozwiązania. To właśnie Precor w 1995 roku jako pierwszy wprowadził na rynek maszynę eliptyczną.

 

Źródło: www.fitnessmanagement.com

- www.fitnessmanagement.com

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: