Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

IV Ogólnopolski Nocny Maraton Tenisa Stołowego w Częstochowie

2010-12-17

10 grudnia 2010 roku odbył się Nocny Maraton Tenisa Stołowego, w którym wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Pierwsze gry rozpoczęły się o godzinie 22.45, natomiast ostatni mecz został rozegrany o 8.50 następnego dnia. Można zatem śmiało powiedzieć o ogromnym sukcesie kolejnej edycji częstochowskiego Maratonu.

 

Zawodnicy rozgrywali partie na 16 stołach, w tym na najlepszym stole od adidas Table Tennis – PRO800, posiadającym akceptację Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego (ITTF). Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie mecze zostały rozegrane 3-gwiazdkowymi piłeczkami addias Competition, które również posiadają akceptację ITTF.

 

Oczywiście Maraton to także nagrody. Jako że Bacha Sport wspiera wszelkie formy aktywności fizycznej, będąc oficjalnym dystrybutorem marki adidas Table Tennis, ufundowała także nagrody rzeczowe w postaci akcesoriów tenisowych marki adidas, które ucieszyły wszystkich zwycięzców.

 

Ogromne zainteresowanie wśród zawodników oraz mediów daje wielkie nadzieje, że impreza z roku na rok będzie zyskiwała na rozgłosie i prestiżu.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: