Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Ruszyła kampania adidas „Droga do finału”

2012-05-10

Na miesiąc przed rozpoczęciem turnieju - wraz z prezentacją nowej Oficjalnej Piłki Meczowej Tango 12 Finale - rusza kampania adidas „Droga do finału”. Kampania ma charakter globalny, a jej celem jest stworzenie kibicom szansy na wygranie biletów na mecze UEFA EURO 2012™.

Kampania “Droga do finału” polegać będzie na wirtualnej podróży po każdym kraju biorącym udział w turnieju. Potrwa przez najbliższy miesiąc.

Krajami docelowymi będą Polska i Ukraina. W każdym z nich jedna gwiazda sportowa - ambasador adidas - wykona sobie zdjęcie z piłką, które pojawi się na oficjalnej stronie adidas na Facebooku i Twitterze. Każdy „like” oraz „retweet” automatycznie rejestruje fanów do finalnego losowania nagród UEFA EURO 2012™.

Oprócz nagród, każdy zwycięzca otrzyma replikę Tango 12 Finale i będzie poproszony o zrobienie sobie zdjęcia z piłką przy jednym ze słynnych zabytków aby pokazać innym swój sukces.

Po prezentacji w Madrycie, już na trzy tygodnie przed Mistrzostwami UEFA EURO 2012™, zwycięzców można będzie śledzić na stronie www.facebook.com/adidasfootball lub via Twitter na @adidasfootball.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: