Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

adidas wspiera polskich sportowców na igrzyskach w Londynie

2012-07-26

Marcin Lewandowski, Piotr Małachowski i wielu innych reprezentantów Polski skorzysta podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich ze sprzętu adidas. Stroje adidas najnowszej generacji otrzymali również polscy siatkarze.

Firma adidas, Oficjalny Partner Techniczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich w Londynie, w pełni wyposażył siedmiu polskich lekkoatletów: Marcina Lewandowskiego, Piotra Małachowskiego, Łukasza Michalskiego, Annę Jesień, Katarzynę Kowalską, Monikę Pyrek i Karolinę Jarzyńską. Ambasadorami marki adidas w Londynie są także nasi tenisiści, debel Mariusz Frystenberg i Marcin Matkowski. Wsparcie adidas otrzymała również dyskobolka Żaneta Glanc.

Polscy lekkoatleci wspierani przez markę adidas, skorzystają ze strojów adidas TECHFIT™ z technologią PowerWEB, ClimaCool™ oraz adizero. Pomagają one sportowcom zarówno w zwiększeniu siły i szybkości, jak i w chłodzeniu organizmu podczas dużego wysiłku fizycznego. Sprawdzone korzyści obejmują: lepszy o 4% skok, zmniejszenie czasu sprintu o 1.1% oraz o 0.8% mniejsze zużycie tlenu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje najnowsza linia obuwia, najlżejszego w historii igrzysk. Modele przygotowane na rok 2012 są lżejsze nawet o 25% od tych używanych na igrzyskach w Pekinie. Rekordowe adizero Prime SP to najlżejsze sprinterskie obuwie na świecie, ważące zaledwie 99 gram. To aż o 62% mniej niż adizero Demolisher, który miał swój debiut cztery lata temu w stolicy Chin.

Jedną z największych polskich nadziei na złoto są podopieczni Andrei Anastasiego. Nasi siatkarze powalczą o medal w specjalnie zaprojektowanym na tą okazję, wyjątkowym stroju adidas. Z myślą o wygodzie i komforcie gry, adidas zaprojektował unikalny, bezszwowy krój strojów, który zapewni zawodnikom większą swobodę ruchów. Szczególnie podczas szybkich ruchów w wyskoku nowy strój daje poczucie swobody i naturalności, dzięki czemu siatkarze mogą lepiej się poruszać, wyżej skakać i skuteczniej blokować

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: