Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Trzecia siłownia McFIT w Warszawie

2015-09-18

W sobotę, 19 września 2015 r., zostanie otwarte trzecie studio fitness McFIT w Warszawie. Tak jak w pozostałych studiach w Polsce, również przy Al. Jerozolimskich 123a na ćwiczących czeka bogata oferta treningowa HOME OF FITNESS. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną atrakcję: od 19 do 30 września zainteresowani mogą wypróbować studio i trenować w nim bezpłatnie i bez zobowiązań tyle razy, ile chcą.
 
„Chcemy dać wszystkim możliwość przetestowania naszego nowo otwieranego studia w Warszawie i wypróbowania różnorodnych modułów i światów treningu, wchodzących w skład naszej koncepcji HOME OF FITNESS. Dzięki naszym modułom treningowym każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy szuka treningu krótkiego i efektywnego, grupowych zajęć fitness, czy ma raczej ochotę porządnie się zmęczyć na treningu funkcjonalnym”, wyjaśnia Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT. 
 
W nowym studiu, stworzonym według koncepcji HOME OF FITNESS, na powierzchni ok. 2 000 m² na ćwiczących czekają różnorodne, innowacyjne możliwości treningu, które zmotywują do pracy nad formą również w deszczową pogodę. McFIT zapewnia swoim klientom otoczenie treningowe ukierunkowane na ich dobre samopoczucie: design pomieszczeń, muzykę, filmy, obrazy oraz interaktywne media, dzięki czemu mogą oni w niepowtarzalny sposób doświadczyć treningu i zanurzyć się w świat sportu.

Studio McFIT Warszawa Plac Zawiszy oferuje w ramach zajęć CYBERTRAINING ponad 20 kursów i przeszło 500 jednostek treningowych tygodniowo. Zajęcia prowadzą wirtualni trenerzy wyświetlani na ekranie LCD. Kursy Pump’n’Shape, Kettlebell Tabata i Sixpack służą budowaniu masy mięśniowej. Kursy HIIT (High Intensity Intervall Training) Body Workout oraz Spinning® umożliwiają dodatkowo pracę nad kondycją. Cieszący się dużą popularnością kurs HIIT to 30 minut intensywnego wysiłku zwiększającego wytrzymałość mięśni. Różne stopnie zaawansowania kursów Spinning® – od poziomu Basic do MaxPower – stanowią ułatwienie dla nowych uczestników.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: