Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Moda na sport i sport w modzie - pokaz kolekcji marki 4F na sezon jesień-zima 2015

2015-09-21

We wtorek 15 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, w jednym miejscu spotkał się świat sportu, mody i show-biznesu. Pokaz kolekcji, przygotowany przez markę 4F, przyciągnął tłumy gwiazd ciekawych propozycji do aktywnego spędzania czasu w sezonie jesienno-zimowym.

Wydarzenie dowiodło, że moda na sport panuje niepodzielnie, a zarazem, że sport w modzie, także na wybiegu, sprawdza się doskonale.

Moda na sport
Pokaz kolekcji marki 4F zgromadził plejadę gwiazd zainteresowanych premierową odsłoną propozycji na nadchodzący sezon pełen sportowych wyzwań. Na gali pojawiło się blisko 50 gorących nazwisk świata sportu i show-biznesu, a wśród nich: Mariusz Czerkawski, Mateusz Kusznierewicz, Apoloniusz Tajner, Konrad Niedźwiedzki oraz Joanna Horodyńska, Paulina Sykut, Macademian Girl, Monika Mrozowska z córką, Agnieszka Więdłocha, Dorota Gardias czy Dorota Williams, Tomasz Ossoliński i Michał Piróg. Niektóre z gwiazd przybyły w towarzystwie swoich partnerów i partnerek, jak np.: Kuba Wesełowski z żoną Agnieszką, Natalia Siwiec z mężem, Maciej Kurzajewski z żoną Pauliną, Oliwier Janiak z Karoliną Malinowską. Frekwencja gwiazd i opiniotwórczych mediów dowiodła, że wydarzenie było największym w tym roku pokazem mody, nie tylko sportowej, ale na skalę całego kraju!

Gościem specjalnym była Magdalena Mielcarz – nowa ambasadorka marki i twarz jesiennej kampanii. Aktorka, modelka i piosenkarka, a zarazem szczęśliwa mama dwójki dzieci, podjęła sportowe wyzwanie marki 4F, polegające na zmianie swojego życia na zdrowsze i bardziej aktywne. Efekty pracy w dążeniu do doskonałej formy prezentuje najnowsza kolekcja 4F, a przede wszystkim sama bohaterka kampanii.

 


Sport w modzie

Sportowe sylwetki zostały przedstawione w niecodziennej odsłonie, aby stać się tym samym inspiracją do modnego rozpoczęcia nowego sezonu aktywności. Poza najnowszymi stylizacjami marki 4F zaprezentowano limitowaną kolekcję RSx4F, czyli propozycje Ranity Sobańskiej, Dyrektor Kreatywnej marki, realizującej także swoje modowe pasje w autorskich kolekcjach. Za reżyserię i produkcję wydarzenia odpowiadała Katarzyna Sokołowska, a całości dopełniła efektowna scenografia. Gigantyczne postacie obrazujące różne dyscypliny sportowe, w których specjalizuje się marka pod kątem odzieży i akcesoriów, stały się równocześnie elementem urozmaicającym wybieg. Dziś można powiedzieć, że pokaz kolekcji był wielki od każdym względem: aranżacji, frekwencji, ilości gwiazd i dużej różnorodności zaprezentowanych stylizacji.

wróć



Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: