Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Nike prezentuje nową serię NIKEFOOTBALLX oraz grę stylizowaną na 8-bitowe retro

2015-10-06

Rywalizacja w kluczowych ligach na świecie rozgorzała już na dobre. Jednak nie tylko tam toczy się gra na najwyższym poziomie – futbol w najlepszym wykonaniu możemy spotkać również na hali i niewielkich ulicznych boiskach. Właśnie z myślą o piłkarzach toczących pojedynki na małych boiskach Nike Football prezentuje nową rodzinę kolorystyczną modeli MagistaX, MercurialX i HypervenomX – wszystkie dostępne w wersjach na halę (IC) oraz sztucznych nawierzchniach trawiastych (TF).
 
Każdy z modeli posiada podeszwę wzmocnioną wytrzymałą gumą Nike Grind, odporną na zużycie podczas gry w małych przestrzeniach oraz na twardej powierzchni.
 
Równocześnie z premierą nowej linii, amerykański koncern przedstawia grę video MagistaX Breaktrough, dostępną wyłącznie poprzez Nike Football App. Wraz z kolejnymi etapami piłkarskich potyczek, stylistyka gry ulega ewolucji – od retro 8-bitowych grafik po obraz wysokiej jakości. W grze można wcielić się w światowej sławy gwiazdy futbolu, jak: Mario Goetze, Arda Turan czy David Luiz. Swoich sił w zręcznościowym pojedynku będzie można również spróbować w wybranych salonach Nike na terenie Europy oraz Azji.

 
Najnowsza seria NIKEFootballX jest dostępna od 5 października poprzez Nike Football App, zaś na Nike.com już od 7 października.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: