Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

UEFA EURO 2016™ na wielkim ekranie w strefach kibica Coca-Cola

2016-06-10

Zapraszamy do stref kibica Coca-Cola na wspólne oglądanie meczów UEFA EURO 2016™. Do każdego Zestawu Kibica dołączamy GRATIS zaproszenie do strefy kibica Coca-Cola. Zestaw Kibica składa się z napoju, naklejek Panini oraz gadżetu piłkarskiego. Cała akcja wystartowała 8 czerwca.

Coca-Cola ma zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji na wspólnego oglądanie meczów UEFA EURO 2016™. Już od 9 czerwca zostanie udostępniona możliwość zakupu specjalnego Zestawu Kibica w cenie 29,90 zł. W skład każdego zestawu wchodzą napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. W skład każdego zestawu wlicza się także jednoosobowe darmowe zaproszenie do strefy kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016™.
     
Miejscówkę do stref kibica Coca-Cola będzie można także wygrać w przeprowadzanych konkursach na kanałach social media Multikino Polska. Pierwszy konkurs rozpocznie się już 8 czerwca.

Strefy kibica Coca-Cola startują 10 czerwca w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: