Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Kamil Grosicki ambasadorem marki zegarków AZTORIN!

2016-06-14

Kamil Grosicki – precyzyjnie odmierza każdą sekundę do kolejnego meczu na Mistrzostwach Europy we Francji. Reprezentant Polski i zawodnik francuskiego Stade Rennes został ambasadorem marki zegarków AZTORIN.

AZTORIN jako marka zegarków, skrupulatnie odmierza czas, a przede wszystkim 90 minut widowisk piłkarskich. Od wielu sezonów marka AZTORIN sponsoruje transmisje rozgrywek piłkarskich a od dziś będzie wspierać jednego z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy. AZTORIN w swojej komunikacji odwołuje się do piłkarskich emocji, sukcesu oraz zaciętej rywalizacji do ostatniej sekundy, która wpisuje się w DNA Kamila Grosickiego. Szybkość i precyzja to elementy, które charakteryzują zarówno zegarki AZTORIN, jak i Kamila, co sprawia, że jest naturalnym reprezentantem marki.

- To idealny moment na rozpoczęcie naszej współpracy, ponieważ czas podczas zabiegów pomagających w przywróceniu pełnej sprawności a także powrotu na boisko odmierzał dla mnie jeden z zegarków marki AZTORIN. Cieszę się, że marka obecna w piłce nożnej zaufała mi i wierzy w to, że nasze współdziałanie przyczyni się do dynamicznego rozwoju obydwu stron – mówi Kamil Grosicki – Ta umowa ma też dodatkowy wymiar dla moich trenerów, ponieważ będąc ambasadorem marki zegarków AZTORIN nie mogę się spóźniać – żartobliwie dodał Reprezentant Polski.

- Kamil jako czołowy reprezentant Polski a także wybitny piłkarz grający za granicą jest dla nas idealnym ambasadorem marki zegarków, które od kilku lat są obecne w świadomości kibiców piłkarskich. Mistrzostwa Europy we Francji to dla nas kolejna okazja do pokazania światu zegarków AZTORIN. Cieszymy się, że będziemy mogli wspierać Kamila w jego karierze i wiemy, że wspólnie jesteśmy w stanie osiągać kolejne sukcesy – tak, jak robi to Kamil na boisku – podsumował Michał Stawecki, Dyrektor Marketingu APART, dystrybutora zegarków  AZTORIN.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: