Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Healthy Center by Ann otwarty w Warszawie !!

2018-03-05

Dziś  na warszawskiej Sadybie Anna Lewandowska otworzyła swój wymarzony " sportowy dom" .W Healthy Center by Ann połączyła siły z najlepszymi specjalistami z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej.
Misją nowo powstałego Healthy Center by Ann jest stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie.

Poprzez motywację oraz edukację, specjaliści z zakresu dietetyki, fizjoterapii i treningów, będą zachęcać do świadomego procesu zmiany nawyków, skutkujących energią, sprawnym i wydajnym ciałem oraz poprawą efektywności w życiu zarówno osobistym jak i zawodowym.

Pomysł na realizację tej nowej koncepcji, zrodził się ze wspólnej pasji do sportu oraz holistycznego podejścia do zdrowia człowieka, które od lat promuje Anna Lewandowska. Pod jednym szyldem Healthy Center by Ann udało się zebrać specjalistów z zakresu: dietetyki, treningu (w tym badań wydolnościowych), fizjoterapii oraz treningu mentalnego.

Na Healthy Center by Ann składają się: dwie sale treningowe, cztery gabinety oraz powierzchnia przeznaczona do organizacji różnego rodzaju eventów i warsztatów. Dodatkowo, w ofercie centrum  znajduje się specjalistyczny sprzęt do badań wydolnościowych, które stanowią pierwszy etap w przygotowaniu indywidualnego planu treningowego.

W naszym centrum stwarzamy możliwości zadbania o własne zdrowie, pracując wspólnie z naszymi podopiecznymi nad zwiększaniem świadomości i wprowadzaniu zdrowych nawyków w aspekcie żywienia, treningu, suplementacji i regeneracji. Wszystko po to, aby osiągnął cel jak najmniejszym kosztem zdrowotnym, a aktywność fizyczna przynosiła mu jak najwięcej korzyści - mówi Michał Wichowski, CEO HCBA

Healthy Center by Ann to miejsce, w którym podopieczny otrzyma cały pakiet usług na najwyższym poziomie: badania lekarskie i wydolnościowe, opiekę fizjoterapeutyczną, konsultacje dietetyczne, dobór profesjonalnego sprzętu, suplementacji wraz z możliwością dokonania zakupów zaleconych produktów. To właśnie holistyczne podejście oraz skupienie wszystkich specjalistów w jednym miejscu, wyróżnia HCBA spośród podobnych tego typu obiektów.

- inf.własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: