Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Przegląd prasy

Bezpłatny przegląd prasy branżowej

  Pokaż artykuły z danego czasopisma:

  Magazyn Rowerowy

Magazyn Rowerowy jest jedynym pismem o rowerach w Polsce skierowanym do szerokiego kręgu odbiorców i choć historia samego tytułu nie jest jeszcze długa, to trzon redakcji stanowią ludzie, którzy na dwóch kółkach przejechali tysiące kilometrów. Zespół testuje i sprawdza wszystko, co ma jakikolwiek związek z rowerową pasją, począwszy od opon i pedałów, poprzez torebki podsiodłowe i okulary, aż po pompki i smary - listę można by ciągnąć bez końca.

Wysłannicy z pasją przemierzają polskie szlaki i najdalsze zakątki globu, by dostarczyć praktycznych, najświeższych informacji. Fachowcy w laboratoriach za pomocą skomplikowanych urządzeń "maltretują" komponenty, żeby później wybrać te najlepsze z nich. Znają się na tym - rowery to ich specjalność.


Artykuły

Krucjata Armstronga / 11-12/2008 / 24-00-2008

Dziewiątego września lotem błyskawicy nie tylko sportowe media obiegła wiadomość: „Boss wraca!”. Lance Armstrong, siedmiokrotny zwycięzca Tour de France, nieoczekiwanie ogłosił powrót do kolarskiego peletonu po trzyletniej nieobecności. Jak wszystko co związane z Armstrongiem również decyzja o przerwaniu sportowej emerytury została głęboko przemyślana i przekazana nieprzypadkową drogą.

więcej

Wyjątkowo mokry wyścig / 10/2008 / 29-00-2008

Przejechanie 65. Tour de Pologne było wyzwaniem dla wszystkich. Ten wyścig przejdzie do historii jako wyjątkowo mokry i trudny, być może jeden z trudniejszych TdP w ogóle.
więcej

Trzeba wykorzystać szansę / 9/2008 / 30-00-2008

Wywiad z Mają Włoszczowską - wicemistrzynią olimpijską z Pekinu.
więcej

Jedenastka na Pekin / 8/2008 / 19-00-2008

Igrzyska olimpijskie są zawsze wydarzeniem wyjątkowym. Do żadnej innej imprezy przygotowania nie trwają aż cztery lata. Z ust sportowców często można też usłyszeć, że po zakończeniu jednych igrzysk już rozpoczynają przygotowania do następnych.

więcej

Porażki i sukcesy w drodze na Igrzyska / 7/2008 / 08-00-2008

Reprezentanci Polski, których już niedługo zobaczymy w Pekinie, mają za sobą pierwsze w tym sezonie konfrontacje ze światową czołówką. Rywalizację w Pucharze Świata i krajowych zawodach rozpoczęli zawodnicy w kolarstwie górskim. Na szosie w coraz wyższej formie są mężczyźni, a walkę o przepustkę do stolicy Chin połowicznym sukcesem zakończyły kobiety.
więcej

Mio Fujifilm Bike Maraton 2008 / 6/2008 / 21-00-2008

Bike Maraton wystartował! Dwie pierwsze tegoroczne edycje potwierdziły wysoki poziom cyklu, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Trudno byłoby sobie wyobrazić lepsze rozpoczęcie sezonu!
więcej

Z wizytą u księcia Draculi / 4/2008 / 30-00-2008

Do Rumunii docieramy przez Słowację i Węgry. Pierwszy nocleg planujemy spędzić nad jeziorem. Wypatrzyliśmy je na mapie i mkniemy. Niestety, teren prywatny, ogrodzony, płatny. Eee, nie będziemy trwonić pieniędzy na luksusy. Zawracamy i znajdujemy nocleg za wioską.
więcej

Waga piórkowa / 3/2008 / 13-00-2008

Przetestowaliśmy najnowszą, superlekką karbonową Meridę Carbon FLX Target 8, czyli karbonowego górala ze sztywnym widelcem. Okazała się być nie wymysłem dla fetyszystów, lecz po prostu wysokiej klasy rowerem do płaskich maratonów.
więcej

Prosto w śnieg - test rower zimowy / 1-2/2008 / 21-00-2008

Naszym celem było złożenie terenowego roweru zimowego. Roweru o jak najprostszej konstrukcji zwiększającej odporność sprzętu na działanie warunków zewnętrznych, nie ustępującego jednak „zwykłemu góralowi” pod względem wielkości potencjału terenowego. Tak powstały nasze prototypowe modele Wszędołaz i Singiel.
więcej

Gore, wind i inne „texy”czyli przegląd wielozadaniowych kurtek rowerowych / 9/2007 / 30-00-2007

Gdy słońce coraz niżej nad horyzontem, przychodzi pora, by zacząć nieco cieplej się ubierać. Wahania temperatury powodują, że równie łatwo o wychłodzenie, jak i o przegrzanie. Dobra kurtka lub grubsza koszulka z długim rękawem rozwiążą część problemów z doborem właściwej odzieży.
więcej