Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Przegląd prasy

Przegląd Prasy / Podwodny Świat / Nowy numer

Nowy numer

2015-11-10


Zapraszamy do lektury najnowszego wydania "Podwodnego Świata”.

W dziale "Informacje" o próbie ustanowienia rekordu świata poprzez najgłębsze ułożenie kostki Rubika!

W artykule "Za(piski) historyczne" wraz z autorką szukać będziemy pierwszych wzmianek o nurkowaniu.

W dziale "Bezpieczeństwo" o skutkach diet odchudzających.

Zapraszamy również na mrożącą krew w żyłach przygodę z najgroźniejszymi drapieżnikami. A może skusisz się na wyjątkową wyprawę fotograficzną lub zainteresuje Cię safari nurkowe?

Jeśli wybierasz się w tropiki, to na pewno nie możesz zapomnieć o okularach słonecznych – przeczytaj w dziale „Porady”, czym kierować się przy ich wyborze.

Stworzenie kultury bezpiecznego nurkowania jest główną misją DAN. Zapoznaj się koniecznie z artykułem i sprawdź, co na ten temat mają do powiedzenia eksperci.

Informujemy o nowym dziale, w którym można podzielić się jak samodzielnie wykonać proste urządzenie nurkowe. W niniejszym wydaniu dowiecie się jak samodzielnie można zrobić głębokościomierz kapilarny.

Chyba nie ma takiego nurka, który nie słyszałby o słynnych „Koparkach” w okolicach Jaworzna? Ale co słychać aktualnie w tej bazie nurkowej? Jakie zmiany? Jakie plany?

Zachęcamy Was również do wysyłania do nas "pocztówek z wakacji" w formie krótkiego artykułu, gdzie byliście, co zobaczyliście, co Was zachwyciło, co sprawia, że warto pojechać do kraju, miejscowości "X"?

Życzymy zajmującej lektury i tylko bezpiecznych nurkowań!

  Pozostałe artykuły:

wróć