Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Targi Fit Expo 2013

Targi Fit Expo 2013

17-04-2013

Organizator:
Kategoria: Krajowe


Dojazd Materiały Relacja Relacja radiowa  
 Informacje o Targach
 Dane podstawowe  Profile
Termin: 24-05-2013 - 26-05-2013
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska
Lokalizacja: Pawilony 7, 7A, 8 i 8A Międzynarodowych Targów Poznańskich
Profil targów: Najaktywniejsze wydarzenie wystawiennicze w Polsce łączące atrakcyjną ekspozycję nowości oraz bogatą ofertę wydarzeń towarzyszących, takich jak konwencje, kongresy, warsztaty, treningi.
Profil odwiedzających: właściciele i menagerowie klubów i centrów fitness, ośrodków Wellness & SPA, przedstawiciele samorządów terytorialnych, administracji wojskowej i penitencjarnej, siłowni, OSiR-ów, ośrodków rehabilitacyjnych i hoteli oraz instruktorzy fitness
Profil wystawców: producenci i dystrybutorzy sprzętu sportowego i fitness, urządzeń Cardio, akcesoriów siłowych, sprzętu rehabilitacyjnego, odżywek dla sportowców, suplementów diety i parafarmaceutyków, odzieży sportowej, a także solariów i saun, wyposażenia dla klubów fitness i siłowni, programów komputerowych oraz specjalistyczne wydawnictwa
Targi FIT-EXPO fitness & sport park to najnowocześniejszy sprzęt sportowy, europejskie premiery, światowej sławy trenerzy i instruktorzy, a także warsztaty i konferencje poruszające najbardziej aktualne zagadnienia branży.


Program Targów

Europejskie premiery, nowości w branży fitness, najnowsze trendy w suplementacji diety czy modowe trendy, a do tego potężna dawka wiedzy oraz intensywny trening „na żywo” – tak w skrócie można określić najważniejsze targi w branży - FIT-EXPO fitness & sport park.

FIT-EXPO to jedno z istotniejszych wydarzeń w Polsce dla ludzi związanych z branżą fitness. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich po raz ósmy właściciele i menadżerowie klubów oraz centrów fitness, ośrodków Wellness & SPA, siłowni, OSiR-ów czy MOSiR-ów, ośrodków wypoczynkowych i rehabilitacyjnych oraz instruktorzy fitness zapoznają się z kompleksową, ściśle skrojoną, ofertą dostosowaną do ich potrzeb.

Już po raz drugi targom FIT-EXPO w Poznaniu towarzyszyć będzie Kongres FIT-EXPO trendy i innowacje. Podczas Kongresu organizowanego z myślą o właścicielach, menedżerach klubów fitness, a także trenerach personalnych, skupimy się na tematyce zarządzania klubem fitness oraz studiem treningu personalnego.

FIT-EXPO towarzyszyć będzie po raz siódmy Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA.
Premierowe wystąpienie w będzie miała szkoła LRF z Australii, która w tym roku wchodzi na rynek polski i europejski.
Po raz pierwszy Konwencja odbywać się będzie na pięciu salach. Oczywiście punktem głównym będą zajęcia step i dance. Nowością będzie oddzielna sala treningu funkcjonalnego. Z kolei w dwóch halach prowadzone będą zajęcia form body&mind. Osobna strefa będzie przeznaczona dla fanów Indoor Cycylingu, w której prowadzone będą zajęcia pod hasłem myride+event.

W niedzielę pasjonaci sportu i aktywnego stylu życia będą mieć szansę wziąć udział w wielkim, trzygodzinnym maratonie ZUMBY.

Po raz drugi, w nowej formule, na miesiąc przed targami wyłonieni zostaną Laureaci Złotego Medalu.Organizator

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Adres:
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. +48 61 869 20 95
fax +48 61 869 29 51
e-mail: fitness@mtp.pl
www: http://www.fitness.mtp.plwróć