Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Historyczna gala boksu na PGE Narodowym już w najbliższy piątek!

2016-04-19

Aktorzy, politycy, dziennikarze, medalista olimpijski i były żołnierz jednostki GROM – to gwiazdy Gali Boksu „Białych kołnierzyków" Biznes Boxing Polska, która już 22 kwietnia odbędzie się na PGE Narodowym. Zysk z wydarzenia zasili konto fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?".

Do największej gali boksu białych kołnierzyków w naszym kraju pozostały już zaledwie cztery dni. Na żywo obejrzy ją nawet 500 gości. Na pełnowymiarowym ringu ustawionym w stadionowym Biznes Klubie zobaczymy między innymi wiceministra sportu i turystki Jarosława Stawiarskiego, aktorów Wojciecha Zielińskiego i Eryka Lubosa, rapera JWP Pawła Łajzola,  redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Michała Pola, satyryka Tomasza Jachimka oraz dziennikarzy, prezesów firm i maklerów. Między linami pojawi się także jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów Paweł Skrzecz oraz były żołnierz jednostki specjalnej GROM Sebastian Zima.

Gale bosku białych kołnierzyków zdobywają olbrzymią popularność na całym świecie. Każdej walce towarzyszy zbiórka pieniędzy na cel charytatywny. Pieniądze zebrane w najbliższy piątek na PGE Narodowym zasilą Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?". Jej celem statutowym jest niesienie pomocy dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. Trzy lata temu fundacja wybudowała Klinikę „Budzik". Od tego czasu ze śpiączki wybudzono 26 dzieci. Konto fundacji zostanie zasilone nie tylko pieniędzmi pochodzącymi ze sprzedaży biletów. Podczas gali odbędzie się wyjątkowa aukcja. Do wylicytowania będzie między innymi koszulka Roberta Lewandowskiego, narty Kamila Stocha, tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską, rękawice Joanny Jędrzejczyk, dzień z żużlową reprezentacją Polski oraz ekskluzywna kolacja w towarzystwie rapera Vienia. W ubiegłym roku podczas Gali Biznes Boxing Polska w Poznaniu zebrano blisko 120 000 zł.

Bokserzy, amatorzy nie przystępują do rywalizacji z marszu. Obecnie są na finiszu ośmiotygodniowych przygotowań do gali. Trenują dwa razy w tygodniu pod okiem Pawła Skrzecza jego syna Sebastiana.

Galę Boksu Białych Kołnierzyków na PGE Narodowym poprowadzi dziennikarz Michał Olszański. W sprzedaży pozostały jeszcze ostatnie bilety! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@biznesboxingpolska.com. Organizatorami wydarzenia są PGE Narodowy oraz Biznes Boxing Polska.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: