Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Mapa dla aktywnych / Kluby sportowe

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  Bielański Klub Kyokushin Karate      
mazowieckie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2010-09-30
   
  Adres:
Staffa 3
Warszawa 01-891
mazowieckie
Kontakt:
tel: 022 864 17 07
tel: 022 864 20 69
email: info@ckf-bielany.pl
www: www.karatebielanski.pl
www: www.forest-fitness.pl
www: www.ckf-bielany.pl
 

Wizytówka:
 

Zawodnicy Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate wielokrotnie zdobywali tytuły mistrza Polski i Europy, a kadra instruktorska to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem – absolwenci AWF. Sekcje karate zapewniają satysfakcję i perspektywę wieloletniego rozwoju. Prowadzimy zajęcia karate również dla dzieci w wieku przedszkolnym.  Klub oferuje trzy sale przygotowane do uprawiania sportów walki dla wytrwałych i poszukujących silnych wrażeń: aikido, muay thai, kick boxing, BJJ, submission fighting i MMA. Wśród instruktorów sztuk walki mamy mistrzów Świata oraz Europy. Atrakcyjna lokalizacja klubu umożliwia korzystanie z zajęć nie tylko w obiekcie ale również w pięknym kompleksie leśnym.

 

 

Klub oferuje trzy sale przygotowane do uprawiania sportów walki dla wytrwałych i poszukujących silnych wrażeń: karate Kyokushin, aikido, capoeirę, muay thai, kickboxing, BJJ, submission fighting, MMA oraz boks. Wśród instruktorów sztuk walki mamy mistrzów Świata oraz Europy. Atrakcyjna lokalizacja klubu umożliwia korzystanie z zajęć nie tylko w obiekcie ale również w pięknym kompleksie leśnym. Karnety open dają możliwość nieograniczonego korzystania z treningów w wielu sekcjach oraz korzystania z siłowni już od 150 zł miesięcznie.
Zawodnicy Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate wielokrotnie zdobywali tytuły mistrza Polski i Europy, a kadra instruktorska to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem – absolwenci AWF. Sekcje karate zapewniają satysfakcję i perspektywę wieloletniego rozwoju. Prowadzimy zajęcia karate również dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

 

Forest Fitness to klub, który oferuje squash, siłownię oraz fitness dostosowane do preferencji i możliwości każdego klienta oraz wachlarz zajęć tematycznych idący za najnowszymi światowymi trendami w kulturze fizycznej i sporcie. Na uwagę zasługują takie jak zdrowy kręgosłup, joga, tai-chi, aktywna mama, capoeira, gimnastyka seniora. Współpracujemy z najlepszą szkołą fitness w Polsce, której kadra i najbardziej utalentowani instruktorzy prowadzą u nas zajęcia. Klub wykorzystuje potencjał nie tylko swoich obiektów, ale również malowniczego otoczenia Lasu Bielańskiego. Do dyspozycji klubowiczów są również sauny i kącik zabaw dla dzieci.

 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Galeria
 

Bielański Klub Kyokushin Karate
 
 

Słowa Kluczowe:
 
karate, kyokushin, dzieci, siłownia, mma, bjj, karate, Kyokushin, muay thai, muay-thai, brazylijskie jiu-jitsu, jiu-jitsu, kickboxing, boks, judo, aikido, capoeira, martial arts tricks, siłownia, fitness, aerobik, siłownia, squash, taichi, tai-chi, joga
 


Branże:
 
Mapa dla aktywnych / Kluby sportowe
Mapa dla aktywnych / Ośrodki sportowe
Mapa dla aktywnych / Wielofunkcyjne hale sportowe
Mapa dla aktywnych / Siłownie
Mapa dla aktywnych / kluby fitness
Mapa dla aktywnych / Kluby aerobiku
Mapa dla aktywnych / Kluby squasha
Mapa dla aktywnych / Kluby wschodnich sztuk walki
Aktywny wypoczynek / sporty walki
Aktywny wypoczynek / dla dzieci i młodzieży
 


Materiały:
 
 

wróć