Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Wyposażanie obiektów sportowych / krzesła, siedziska, trybuny

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  WAMAT Sp. z o.o.      
podkarpackie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2007-01-08
   
  Adres:
Podleszany 186
Mielec 39-300
podkarpackie
Kontakt:
tel: +48 17 58 40 280
fax: +48 17 58 40 299
email: wamat@wamat.com.pl
www: www.wamat.com.pl
www: www.sceny.com.pl
 

Wizytówka:
 

Trybuny teleskopowe firmy Wamat Sp. z o.o. to bardzo funkcjonalne i mobilne składane widownie, projektowane na indywidualne życzenie klienta. Można je stosować m.in. w halach widowiskowych, sportowych i koncertowych, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba uzyskania wielofunkcyjności danej sali.

Trybuny teleskopowe charakteryzują się tym, że mogą być w łatwy sposób składane i rozkładane - także elektrycznie. Niższe rzędy są wsuwane pod rzędy wyższe, po uprzednim złożeniu siedzeń, dzięki czemu w stanie złożonym można wykorzystać pełną powierzchnię użytkową sali np. na treningi. Po rozłożeniu trybuny uzyskuje się salę widowiskową przygotowaną na mecz lub koncert z bezpiecznymi i wygodnymi miejscami do siedzenia.
Konstrukcja trybun wykonana jest z profili stalowych, a podłoga z płyty pokrytej powierzchnią antypoślizgową, wykładziną PCV lub dywanową.

W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje trybun teleskopowych:

TW-2 – TRYBUNA ZE SKŁADANYMI KRZESŁAMI.
Siedziska krzeseł wraz z oparciami w trybunie TW-2 są składane grawitacyjnie. Firma Wamat oferuje je w wersjach: z obiciem tapicerowanym o podwyższonym standardzie wykonania, drewniane oraz plastikowe. Trybuny wyposażone są w oświetlenie przeszkodowe, co pozwala na ich użycie w budynkach, w których stosuje się zaciemnienie. Dodatkowo istnieje możliwość zabudowy kątowej przy wykorzystaniu modułów trybun kątowych.

TW-1 – TRYBUNA SIEDZISKAMI STAŁYMI
Istnieje możliwość zastosowania ławek ze sklejki lub siedzisk kubełkowych z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Schody trybuny wykonane są w dwóch wariantach – standardowe stopnie nakładane lub wpuszczane. Przy wykorzystaniu modułów trybun kątowych istnieje możliwość zabudowy kątowej sali.

TW-0 – TRYBUNA Z PUSTYMI STOPNIAMI DO ROZSTAWIANIA KRZESEŁ
Krzesła mocowane są do stopni za pomocą uchwytów stabilizujących. Trybuna TW-0 pozwala na takie ustawianie krzeseł w przestrzeni między trybuną TW-2 a sceną, które zapewnia dobrą widoczność z każdego poziomu. Jej dostawienie przed trybuną TW-2 umożliwia więc wykorzystanie pustej przestrzeni pomiędzy pierwszym rzędem a sceną.
Małe wymiary po złożeniu są tutaj niewątpliwym atutem.

W ofercie firmy WAMAT znajdują się modułowe sceny przenośne w ALU – SYSTEMIE - opartym na uniwersalnych składanych podestach scenicznych PAL (2x1m) wykonanych z profili aluminiowych i specjalnych płyt pokrytych warstwą antypoślizgową. System ten pozwala na konfigurowanie sceny według potrzeb klienta.
Wykorzystane w ALU - SYSTEMIE podesty PAL – 1 i PAL – 2 o wysokości od 0,2 do 1,0m stosuje się głównie we wnętrzach. Odznaczają się one podwyższoną stabilnością dzięki zastosowaniu nóg w kształcie litery X. Podesty można także ustawiać pochyło - umożliwia to np. wjazd samochodu na rozstawioną scenę.
Podesty PAL-3 to uniwersalne elementy sceniczne na nogach prostych – teleskopowych w zakresie wysokości od 0,4 do 2,5m. Stosowane są w salach lub do budowy estrady w plenerze (łatwość poziomowania w terenie). Całość uzupełniają niezbędne akcesoria: schody, poręcze itp.

Uzupełnieniem scen w plenerze są zadaszenia, wykonane z aluminium o regulowanej wysokości. Zadaszenia te są funkcjonalne, łatwe w montażu i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb klienta istnieje możliwość zadaszenia wszystkich rodzajów sceny (zadaszenie całkowite lub częściowe). Montaż całości trwa zaledwie 1-4 godziny w zależności od wielkości zadaszenia i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Firma WAMAT oferuje trzy rodzaje zadaszeń estradowych – promocyjne, koncertowe, typu PAR64. Konstrukcja zadaszenia przewiduje podwieszenia oświetlenia. Pokrycie stanowi materiał trudnozapalny w różnych kolorach.

Zobacz także artykuł w portalu SportBiznes.pl: Trybuny teleskopowe Wamat

 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Galeria
 

 
 

Słowa Kluczowe:
 
wamat,krzesła,siedziska,trybuny teleskopowe,modułowe ,składane widownie,wyposażanie obiektów, trybuny, sceny, zadaszenia
 


Branże:
 
Wyposażanie obiektów sportowych / krzesła, siedziska, trybuny
 


Materiały:
 
 

wróć