Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Wyposażanie obiektów sportowych / tablice wyników

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  Polanik Sp. z o.o.      
łódzkie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2009-09-10
   
  Adres:
Życzliwa 11
Piotrków Trybunalski 97-300
łódzkie
Kontakt:
tel: +48 44 646 44 81
tel: +48 44 648 50 89
fax: +48 44 646 43 58
email: info@polanik.com
www: www.polanik.com
 

Wizytówka:
 
O FIRMIE
 
POLANIK istnieje od 40 lat. Przez ten czas firma zdobyła renomę producenta najwyższej jakości sprzętu sportowego. Z ponad 600 produktów 67 posiada certyfikaty Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF).
Marka Polanik jest znana i wysoko oceniania przez sportowców i organizatorów prestiżowych imprez sportowych na całym świecie.
 
Chcemy, aby nasz sprzęt sportowy był obecny i używany wszędzie tam, gdzie rozkwita sport, rywalizacja sportowa i zainteresowanie sportem. Mamy pełną świadomość tego, że wymaga to doskonalenia i umiejętności pojawiania się nowych talentów. Jako polska firma chcemy przyłączyć się do ruchu promocji rodzimego sportu- w każdej kategorii wiekowej i na każdym poziomie: rekreacyjnym, amatorskim, szkolnym i wyczynowym.
 
 
PRODUKTY
 
Produkty Polanika eksportowane są do 57 państw. Oferujemy 16 grup asortymentowych. Do najbardziej popularnych należą:
 
Bloki startowe, treningowe, uniwersalne i wyczynowe. Stalowe cynkowane, stalowo-aluminiowe i aluminiowe. Na nawierzchnię tartanową i żużlową. Komfortowa regulacja pochylenia i mocowania oparć. Certyfikaty IAAF. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego.
 
Płotki lekkoatletyczne, treningowe i wyczynowe. Uchylne, gięte, składane i spawane. Stalowe, stalowo-aluminiowe i aluminiowe. Zakres wysokości od 500 do 1067 mm. Malowane proszkowo. Certyfikaty IAAF. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego.
 
Pałeczki sztafetowe treningowe i wyczynowe z certyfikatem IAAF w różnych kolorach. Wykonane z cienkościennej rury aluminiowej. Malowane proszkowo. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego.
 
Dyski lekkoatletyczne, wyczynowe, treningowe i uniwersalne w różnych kolorach, wagach i rozmiarach. Gumowe, plastikowe, węglowe i z tworzywa drzewnego. Obręcze stalowe cynkowane i mosiężne. Waga od 0,35 kg do 4 kg. NOWOŚĆ !!! Najnowsze dyski z wygodną regulacją wagi. Certyfikaty IAAF. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego. Najnowsze dyski z wygodną regulacją wagi. Certyfikaty IAAF. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego.
 
Kule lekkoatletyczne, treningowe i wyczynowe w różnych kolorach i rozmiarach. Stalowe, nierdzewne i mosiężne. Waga od 1 kg do 12 kg. Malowane proszkowo lub polerowane. Toczone na całej powierzchni. Na życzenie wykonujemy kule o niestandardowych wagach i średnicach. Certyfikaty IAAF. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego.
 
Oszczepy lekkoatletyczne, szkolne, treningowe i wyczynowe w różnych kolorach i rozmiarach. Waga od 300 do 1000 g. Trzony wykonane z hartowanego duraluminium, malowane proszkowo. Groty gumowe, stalowe, stalowo-aluminiowe. Oszczepy wyczynowe wykonane w górnych granicach tolerancji w 4 klasach o najwyższej lotności z certyfikatami IAAF. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego.
 
Młoty lekkoatletyczne,treningowe i wyczynowe w różnych kolorach i rozmiarach. Waga do 1 kg do 10 kg. Głowice stalowe, nierdzewne, mosiężne toczone na całej powierzchni. Łożyska stalowe hartowane pokryte chromem. Na życzenie Klienta młoty o niestandardowych wagach i średnicach. Certyfikaty IAAF. Najwyższej jakości produkt producenta krajowego.
 
 
POLANIK- POMAGAMY ZWYCIĘŻAĆ
 
W 2006 roku firma Polanik zainicjowała program POMAGAMY ZWYCIĘŻAĆ, polegający na sponsorowaniu młodych i perspektywicznych sportowców oraz program NAGRADZAMY ZWYCIĘZCÓW, polegający na fundowaniu nagród finansowych i rzeczowych dla lekkoatletów odnoszących znaczące sukcesy na arenach krajowych i zagranicznych. Pomaganie i nagradzanie ma zmotywować i ułatwić osiągnięcie zawodnikom jak najlepszych rezultatów podczas igrzysk olimpijskich Pekin 2008 i następnych w Londynie 2012 roku. Nasze programy kontynuowali będziemy, gdyż uważamy, że do mistrzostwa dochodzi się małymi krokami, poprzez ciężką pracę, konsekwencję i cierpliwość. W tym właśnie kierunku zmierza także Polanik.
 
Polanik nieustannie doskonali i podnosi jakość swoich produktów. Wzbogaca również asortyment o wyposażenie pomocnicze stadionów lekkoatletycznych. Niezwykle istotny jest kontakt z zawodnikami i organizatorami zawodów sportowych. Ich opinie są cenną informacją dla projektantów i technologów.
 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Galeria
 

Dyski
 
 

Słowa Kluczowe:
 
lekkoatletyka, sprzęt sportowy, sprzęt lekkoatletyczny, rzut oszczepem, rzut młotem, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, konkurencje biegowe, lekkoatletyczne, lekkoatletyczny, sztafeta
 


Branże:
 
Wyposażanie obiektów sportowych / tablice wyników
Wyposażanie obiektów sportowych / pomiar czasu
Wyposażanie obiektów sportowych / oznakowanie
Sprzęt sportowy / lekkoatletyka
Akcesoria treningowe / maty, gumy, pasy, trenażery
Wyposażanie obiektów sportowych / sprzęt i urządzenia sportowe
 


Materiały:
 
 

wróć