Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  P.H. KARPEX-BIS PIOTR KARPIERZ       
małopolskie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2011-09-12
   
  Adres:
Floriańska 24
Kraków 31-021
małopolskie
Kontakt:
tel: +48 12 421 07 58
mob: 603916600
email: piotr@karpex-laser3d.pl
www: www.karpex-laser3d.pl
 

Wizytówka:
 

Firma Karpex-Bis, jako jedna z nielicznych firm w kraju, specjalizuje się w grawerowaniu w krysztale w technice 2D oraz 3D. Najnowocześniejszy tego typu laser do grawerowania oraz świetnie wykwalifikowana kadra, to wizytówka naszej firmy. Naszą specjalnością jest grawerowanie w szkle każdego rodzaju obrazu, obiektu, napisów czy indywidualnych projektów. Szerokie możliwości naszej firmy sprawiają, iż nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych.

 

Z powodzeniem współpracujemy z klubami i związkami sportowymi. Efektem tych działań, jest obecność naszych ekskluzywnych gadżetów w wielu pamiątkowych gablotach klubowych w Europie i Polsce.

 

Nawiązując współpracę z nami dostaną Państwo produkt o nowoczesnym designie, który wzmocni wizerunek Państwa firmy a także zachwyci Państwa partnerów biznesowych oraz osoby mocno związane z państwa firmami czy klubami.

 

Grawerowanie laserem odbywa się w bryłach szklanych o różnym rozmiarze czy kształcie. Grawerowanie wykonujemy tylko w kryształach najlepszej jakości, aby zagwarantować Państwu realizację usługi na najwyższym poziomie.

 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Galeria
 

 
 

Słowa Kluczowe:
 
karpex, trofea sportowe, statuetki, puchary, statuetki szklane, trofea szklane, nagrody, dyplomy, grawerowanie w szkle, upominki okolicznościowe, gadżety reklamowe, laser 3d, grawerowanie laserowe, grawerowanie 3d, zdjęcia w szkle, grawerowanie w krysztale
 


Branże:
 
Organizacja imprez / trofea, puchary, medale, statuetki
 


Materiały:
 
 

wróć