Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Vancouver 2010, Londyn 2012

21-03-2009

W dniach 21-22 marca 2009r.  odbędzie się w Warszawie w Centrum Olimpijskim I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Vancouver 2010, Londyn 2012" z udziałem wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny i sportu.

 

W konferencji udział wezmą lekarze i terapeuci kadr narodowych Polskiego Komitetu Olimijskiego, trenerzy, działacze sportowi i  sportowcy, a także przedstawicielw różnych dziedzin medycyny i nauk związanych ze sportem i aktywnością ruchową (gościć będziemy specjalistów z zakresu medycyny sportowej, ortopedii, fizjoterapii, rehabilitacji i chirurgii, neurofizjologii, immunologii i in.).

 

 Konferencji towarzyszyć będzie wystawa:
- producentów i dystrybutorów odżywek i suplementów
- producentów i dystrybutorów odzieży i sprzętu sportowego
- firm medycznych (firmy farmaceutyczne i producenci leków, producenci sprzętu medycznego, środków opatrunkowych itp.)
- firm związanych z rehabilitacją i fizjoterapią ( producentów sprzętu rehabilitacyjnego, ortez, materaców przeciwodleżynowych, wózków inwalidzkich, rowerów rehabilitacyjnych, protez, sprzętu do fizjoterapii, urządzeń do masażu, odzieży zdrowotnej itp.).

 

Miło będzie nam gościć także Firmy, które nie są bezpośrednio związane z tematem konferencji, a którym zależy na szerokim rozreklamowaniu swoich usług i produktów w
środowisku zarówno sportowym, jak medycznym (banki, firmy ubezpieczeniowe, prywatne przychodnie medyczne, sanatoria i uzdrowiska, telefonie komórkowe, sieci salonów samochodowych.

 

wróć

 Materiały:
   Plakat informacyjny.pdf
   Ramowy program konferencji.pdf
   Zgłoszenie.doc
   zaproszenie dla firm.pdf