Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Biegnij Warszawo

04-10-2009

4 października zapraszamy do udziału w Biegnij Warszawo. Jesteśmy przygotowani na 20 tysięcy biegaczy, którzy będą mieli aż 2 godziny na pokonanie 10 kilometrowej trasy prowadzącej przez centrum Warszawy. Tak duży limit czasu oznacza, że wszyscy, którym zabraknie sił, będą mogli marszem dokończyć dystans, pozwoli także na start osób niepełnosprawnych.


Organizatorem Biegnij Warszawo jest firma Sporting Bogusław Mamiński wraz z Klubem Biegacza Sporting. Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto st. Warszawa, a honorowy patronat objęła Pani Prezydent Miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz. Partnerami są także Ministerstwo Sportu i Turystyki, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz firma Nike.


Uczestnicy w ramach Pakietu Startowego otrzymają biegową koszulkę firmy Nike zaprojektowaną specjalnie na ten Bieg. Niebieska koszulka wykonana w technologii Dri-FIT będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale przede wszystkim doskonałym strojem do joggingu. Ponadto na mecie na wszystkich kończących bieg będzie czekał wyjątkowy medal okolicznościowy.


Zapisy internetowe do biegu rozpoczynają się już 10 sierpnia na stronie www.biegnijwarszawo.pl. Dodatkowo od 1 września będzie można rejestrować się bezpośrednio w Galerii Mokotów i w Pałacu Kultury i Nauki.   Kto zarejestruje się wcześniej, ten wystartuje z lepszego miejsca.
Warto zapisać się już dziś!

 

Na stronie internetowej www.biegnijwarszawo.pl znajdą Państwo wszelkie przydatne informacje związane z biegiem.

wróć