Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Czy biznes i futbol grają do jednej bramki?

04-06-2008

Dziennik Finansowy "The Wall Street Journal Polska" zaprasza do udziału w debacie, której uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytanie: Czy polski biznes i futbol grają do jednej bramki? Spróbują też nakreślić kierunek i zakres zmian, jakie dokonają się w polskim futbolu w najbliższych latach.

 

W dyskusji udział wezmą: Janusz Basałaj - zastępca redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", Wojciech Kostrzewa - Prezes Zarządu Grupy ITI oraz Maciej Witucki - Prezes Zarządu Telekomunikacji Polskiej.

 

Debata odbędzie się w środę 4 czerwca w Champions Bar - lokal ten ma siedzibę w Hotelu Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie. Początek spotkania o godzinie 17.00.

 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Organizatorzy proszą jednak o wysłanie potwierdzenia obecności na adres e-mail: m.kos@lh-c.pl.

 

Debaty "The Wall Street Journal Polska" to cykl comiesięcznych spotkań. Do udziału w nich zapraszani są wybitni specjaliści, ludzie świata nauki, kultury i biznesu. Każda z debat jest szeroko opisywana i komentowana na łamach DZIENNIKA. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Telekomunikacją Polską – oficjalnym partnerem cyklu.

wróć

 Materiały:
   Zaproszenie.jpg