Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4Ya na targach FITEXPO 2007

12-01-2007

Eu4Ya – dwudniowe święto fitnessu dla instruktorów i amatorów aktywnego spędzania czasu przy muzyce odbędzie się od 12 – 13 maja 2007 roku w Poznaniu, podczas Targów FIT-EXPO Fitness Body & Fashion.

Międzynarodowa Konwencja Fitness „Eu4ya” to 16 godzin zajęć na najwyższym, światowym poziomie i około 8 godzin zajęć na rowerach. Podczas konwencji wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się w najnowszymi trendami panującymi w światowym fitnessie.

Swój udział w imprezie zapowiedziały sławy światowego fitnessu: Patric Goudeau z USA, Steve Boedt i Lindsay Mommen z Belgii oraz twórca polskiego fitnessu Inka Szymanski z Francji.

W czasie konwencji przeprowadzone zostaną także zajęcia cycling przez wiodąca w europie firmę Tomahawk oraz workshop poprowadzony przez Patrica z nową formą zajęć, której premiera na świecie ma być właśnie w 2007 roku.

Bardzo wysoki poziom zajęć , duża ich różnorodność oraz atrakcyjna cena możliwa dzięki licznym sponsorom powoduje, że Eu4Ya będzie wydarzeniem roku i największą tego typu imprezą w Polsce.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji na www.fitness.mtp.pl

wróć