Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Konferencja Stadia Design & Technology 2008

07-04-2008

Konferencja Stadia Design and Technology 2008 odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2008 w jednym z najnowszych warszawskich centrów hotelowo-konferencyjnych, gromadząc przybyłych z całego świata twórców nowej generacji obiektów i infrastruktury sportowej.  Stadia Design & Technology 2008 to spotkanie projektantów, inżynierów, administratorów i techników obiektów sportowych, organizowane dorocznie przez magazyn Stadia.

 

Dzięki współpracy z Urzędem m. st. Warszawy, komitetem organizacyjnym Euro2012, a także z Ministerstwem Sportu i Turystyki, w ramach Stadia Design and Technology 2008 odbędzie się specjalistyczna konferencja branżowa oraz warsztaty z zakresu budowy stadionów na potrzeby Euro2012, jak również wystawa, wyjazdy na place budowy tworzonych obiektów, przy jednoczesnym maksymalnie intensywnym budowaniu sieci współpracy – wszystko to będzie miało miejsce w ramach dwudniowej imprezy planowanej w Warszawie na wiosnę przyszłego roku.  

 

„Jako liga profesjonalnej piłki nożnej, Ekstraklasa SA promuje nowe standardy,  które mają stanowić pomoc dla naszych klubów i miast przy opracowywaniu nowoczesnej i profesjonalnie zarządzanej infrastruktury. Żywimy przekonanie, że konferencja Stadia Design & Technology 2008 w Warszawie pomoże instytucjom odpowiedzialnym za rozwój obiektów sportowych w tworzeniu aren piłkarskich nie tylko na potrzeby mistrzostw Euro 2012, lecz również z myślą o wszystkich przyszłych rozgrywkach.”
Andrzej Rusko, Prezes spółki Ekstraklasa SA.

 

„Jako Prezes Spółki, której głównym zadaniem jest budowa Stadionu Narodowego w Warszawie, uważam, że inicjatywa Stadia Design & Technology 2008 może okazać się bardzo przydatna Polsce w organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012. ”
Michał Borowski, Prezes Narodowego Centrum Sportu Sp. z o.o.

wróć

 Materiały:
   Program konferencji.pdf
   informacja o konferencji.pdf