Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Konferencja Fitness & Sport Marketing

07-05-2008

W dniach 9 - 10 maja 2008 w ramach targów Fit-Expo 2008 odbedzie się Konferencja Fitness & Sport Marketing.

Tematyka wykładów w ramach II edycji konferencji została tak dobrana by w pełni odpowiedzieć na pytanie – Jak odnieść sukces w branży fitness?

 

Celem konferencji jest ukazanie szeregu możliwości rozwoju przedsiębiorstwa, jakie niesie ze sobą marketing, a także stworzenie możliwości wymiany poglądów i doświadczeń osób mających na co dzień do czynienia z tworzeniem i rozwojem branży fitness.

 

Eksperci branży przedstawią dekalog obsługi klienta, formy prawne działalności fitness, narzędzia informatyczne do zarządzania relacjami z klientem. Omówione zostaną zagadnienia marketingu partnerskiego, reklamy w fitness klubie oraz doboru muzyki, planowania i aranżacji powierzchni w klubie fitness. Z myślą o menadżerach OSiRów i MOSiRów uruchomiony zostanie blok samorządowy z zagadnieniami dofinansowań i nowych możliwości rozwoju.

 

Udział w konferencji polecamy zwłaszcza właścicielom i menedżerom klubów i siłowni, a także tym, którzy zainteresowani są poszerzeniem swojej wiedzy oraz poznaniem nowych rozwiązań na rynku fitness.

 

Organizatorem Konferencji są Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Sportwise.

wróć

 Materiały:
   Program konferencji.pdf