Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Budownictwo i wyposażenie

Functional Zone 2.0

26-04-2012

Jak urozmaicić trening? Na to pytanie co roku próbuje odpowiedzieć Pavigym udoskonalając Functional Zone - strefę przeznaczoną do treningu funkcjonalnego i personalnego. W tym roku powstała rozświetlona wersja Functional Zone 2.0. - interaktywna, multimedialna, dająca jeszcze więcej możliwości treningowych.
więcej

Trening Funkcjonalny według PAVIGYM

25-01-2012

Dzięki PAVIGYM FUNCTIONAL ZONE podłoga stała się interaktywną częścią treningu, zapewniając przestrzeń do indywidualnego i grupowego treningu w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Functional Zone to podłoga wyznaczająca strefę przeznaczoną między innymi do treningu funkcjonalnego. Dzięki nadrukom stworzone zostały różne pomysły na trening połączony z interaktywną zabawą.
więcej

Nowe, kolorowe podłogi Pavigym

07-04-2011

W tym roku Pavigym wprowadził sporo urozmaiceń w swojej dotychczasowej kolorystyce. W ofercie pojawiły się podłogi purpurowe, zielone, pomarańczowe, żółte,  a także nowe kolory, które można wykorzystać przy tworzeniu logo jak np.:  złoty, srebrny czy kolory opalizujące.
więcej

Pavigym Basic - nowa linia podłóg od Pavigym

08-03-2011

Pavigym wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i wprowadza nową, tańszą linię podłóg -  PaviBasic. Od ubiegłego roku w ofercie można było znaleźć podłogę pod wolne ciężary, a od tego roku oferta została poszerzona o nawierzchnię Cardio (pod sprzęt cardio), Studio (sale do zajęć grupowych) oraz Wooden Class (bardzo wytrzymałe panele winylowe imitujące drewno).
więcej

Fitness Audio - kompleksowe wyposażanie obiektów sportowych

27-01-2011

Wystartował pierwszy w Polsce w pełni profesjonalny sklep interenetowy  z komponentami audio dedykowanymi  dla fitnessów i obiektów sportowych www.fitnessaudio.pl
więcej

Nowa podłoga treningowa Pavigym - Functional Zone

30-11-2010

Podłoga Functional Zone firmy Pavigym została specjalnie zaprojektowana do treningu funkcjonalnego. Dzięki niej można stworzyć innowacyjną przestrzeń w klubie, różniącą się od pozostałej części siłowni. Ponadto zwiększa ona możliwości przeprowadzania kreatywnego treningu personalnego.

więcej

Masz problem z rozmieszczeniem sprzętu w Twojej siłowni?

12-10-2010

Firma HES stawia na pierwszym miejscu kompleksową obsługę klientów. Specjaliści służą doradztwem przy doborze sprzętu, oraz stworzony  dział projektowania przestrzennego  pomoże stworzyć wstępne wyobrażenie siłowni.
więcej

AeroMic z Fitness Audio – JUŻ W POLSCE!

12-07-2010

Po wielu latach Australijska firma Fitness Audio jest dostępna oficjalnie w Polsce. Jest to jedyna firma na rynku wyspecjalizowana w dostarczaniu systemów Audio do Fitnessu i innych obiektów sportowych. Najpopularniejszym produktem Fitness Audio jest AeroMic – profesjonalny mikrofon do ćwiczeń aerobowych.
więcej

Polski akcent na Mistrzostwach Świata w RPA

29-06-2010

Forum Seating, polska marka krzeseł stadionowych, kinowych i systemów audytoryjnych należąca do Grupy Nowy Styl wyposażyła trybuny dwóch stadionów, na których rozgrywane są Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki.
więcej

Całoroczne SKI & SNOWBOARD Parki już niedługo w Polsce!

24-05-2010

Szusuj na nartach i snowboardzie przez 12 miesięcy ! Mazuria-Bravo wprowadza na polski rynek rewolucyjny produkt – całoroczne stoki narciarskie Gornostay® GS 9500. Unikalnym sprzętem do całorocznego treningu i doskonalenia umiejętności narciarstwa zjazdowego zainteresowane są m.in. hotele, centra SPA, kluby fitness czy centra handlowe.
więcej
Liczba pozycji: 22
 
[1] 2 3
  Stron: 3