Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Trening

Sony prezentuje poradnik „Biegnij po formę”

13-05-2013

Sony we współpracy z trenerem biegania Jackiem Gardenerem przygotowało wideo-poradnik dla osób, które chcą zadbać o kondycję na wiosnę.
więcej

adidas prezentuje: Predator® Lethal Zones

04-05-2012

adidas wprowadza na rynek Predator® Lethal Zones. Nowy but zaprezentowano na wyjątkowym evencie z udziałem gwiazd - Edina Dżeko (Manchester City), Naniego oraz Toma Cleverly’ego (obaj Manchester United). Specjalną prezentację zorganizowano, aby w praktyce pokazać możliwości Predator® Lethal Zones. Topowi piłkarze rywalizując między sobą w specjalnych konkurencjach, sprawdzali możliwości pięciu Stref Zagrożenia.
więcej

Rekordowy sezon z adizero

04-05-2012

Pora przygotować się na rekordowy sezon! Nowe buty adidas adizero F50.2 dla mężczyzn zostały zaprojektowane z myślą o biegaczach, którzy chcą poprawiać swoje wyniki, biegać jeszcze szybciej i bardziej efektywnie.
więcej

Nike Mercurial Vapor 8, czyli eksplozja szybkości

Seria Nike Mercurial od ponad dziesięciu lat wyznacza standardy przełomowych rozwiązań w butach piłkarskich. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii w produkcji obuwia piłkarskiego pozwala na projektowanie coraz bardziej zaawansowanych korków zapewniających poczucie lekkości, komfortu oraz doskonałego czucia piłki. Nowe, udoskonalone Mercurial Vapor 8 zostały stworzone, aby pomóc zawodnikom w osiąganiu zawrotnej szybkości i jeszcze lepszych wyników.
więcej

Trenuj mądrze z pulsometrem TIMEX

Zegarek z GPSem i pomiarem tętna to propozycja firmy Timex dla entuzjastów sportu. Najnowsze urządzenie sprawdza się podczas biegania, jazdy na rolkach czy Nordic Walking.Pomiar tętna pozwala na efektywny trening, zwiększa wiedzę o możliwościach organizmu, ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Pomaga także w zaplanowaniu wysiłku w sposób, który nie zmęczy, a przyniesie satysfakcję i wymierną korzyść.
więcej

dddd

www
więcej