Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Aparatura medyczno - badawcza

InBody S10 Specjalnie Dla Dializowanych Pacjentów

26-05-2010

Najnowszy specjalistyczny model analizatora składu ciała dla dializowanych pacjentów. Pomaga podjąć decyzję o właściwej suchej masie ciała, daje zalecenia dotyczące zawartości wody w organizmie i stanu masy mięśniowej, które są kluczowymi czynnikami do wydłużenia okresu życia dializowanych pacjentów.
więcej

Sasaki Photon - Dobroczynne Działanie Podczerwieni !

25-05-2010

Sasaki Photon to urządzenie, które za pomocą ciepła podczerwieni usuwa toksyny z organizmu, a co za tym idzie doprowadza do utraty zbędnych centymetrów. Zachowuje temperaturę pomiędzy 35 a 55˚ C, co sprawia, że sesja w kapsule jest niezwykle przyjemna, a jednocześnie poprawia metabolizm i redukuje ilość tkanki tłuszczowej w organizmie.
więcej

Fitmate Suite jest nowoczesnym programem nowej generacji z naukowym podejściem do zarządzania masą ciała, oceny aktywności fizycznej oraz wskazówek treningowych

25-05-2010

Oprogramowanie przyszłej generacji z naukowym podejściem do zarządzania masą ciała, oceny aktywności fizycznej oraz wskazówek treningowych. Fitmate Suite jest nowoczesnym programem zaprojektowanym do profesjonalnego monitorowania zdrowia i dobrego samopoczucia swoich klientów, opartym na najnowszej wiedzy dotyczącej odżywiania i treningu.
więcej

PASS Lifestyle Coach - oprogramowanie analizy aktywności fizycznej

18-05-2010

PASS Lifestyle Coach - oprogramowanie analizy aktywności fizycznej kompatybilne z akceleratorem aktywności fizycznej Lifecorder Plus to narzędzie dla trenera pomocne w programowaniu aktywności fizycznej i jej monitorowaniu. Oddzielne opcje dla trenera i użytkownika indywidualnego. Możliwość rejestracji użytkowników indywidualnych, różnych trenerów, raporty aktywności fizycznej, import i eksport indywidualnych baz danych.
więcej

Fitmate MED - urządzenie diagnostyczne do badania wydolności krążeniowo-oddechowej

10-05-2010

Fitmate MED to unikatowe urządzenie diagnostyczne przeznaczone do kompleksowego badania wydolności krążeniowo-oddechowej wraz z programem do prowadzenia bazy pacjentów i kompatybilnym programem żywieniowym.
więcej

InBody S20 został zaprojektowany specjalnie do kontrolowania wody w organizmie

10-05-2010

InBody S20 został zaprojektowany specjalnie do kontrolowania wody w organizmie. Sprawdzanie zachwiania zawartości wody w organizmie jest niezbędne zwłaszcza u pacjentów cierpiących na choroby serca i odzyskujących siły po operacjach. InBody S20 wyświetla aktualny stan składu ciała, diagnozę otyłości, kontrole segmentalnej dystrybucji wody oraz poziom rozwoju mięśni w każdym segmencie.
więcej

InBody R20 idealny analizator dla trenerów personalnych

10-05-2010

InBody R20 niezwykle lekki (3kg), profesjonalny analizator składu ciała, idealny do klubów fitness, gabinetów dietetycznych oraz dla trenerów personalnych. Z pamięci pendriva i oprogramowania możliwy jest wydruk z wyszczególnieniem masy ciała, masa tkanki tłuszczowej, % zawartość tkanki tłuszczowej, BMI, masy mięśni, PPM, całkowita objętość wody, beztłuszczowa masy ciała, WHR, kontroli mięśni i tłuszczu, segmentalna masa tłuszczowa i beztłuszczowa.
więcej

Quark idealne urządzenie EKG dla sportu

10-05-2010

Quark idealne urządzenie EKG do monitorowania pacjenta w profilaktyce rehabilitacji. Jakość sygnału EKG pozwala na rozpoznanie choroby wieńcowej, ocenę pacjentów po operacji pomostowania tętnic lub agnioplastyki, zapobieganie zawałowi mięśnia sercowego. Używane w połączeniu ze sprzętem analizy wymiany gazowej Cosmed, pomagają lekarzowi określić aktywność fizyczną pacjenta oraz ocenić reakcje serca na wysiłek u sportowców.
więcej

Monitor Aktywności Fizycznej Lifecorder Plus

10-05-2010

Monitor Aktywności Fizycznej Lifecorder Plus jest idealnym urządzeniem do monitorowania stylu życia, dzięki pomiarom intensywności, dziennego czasu trwania aktywności fizycznej, wydatku energetycznego, ilości kroków oraz przebytej odległości. Innowacyjna technologia z ceramicznym czujnikiem, poza zliczaniem ilości wykonanych kroków, umożliwia, generowanie częstotliwości i zapisanie poziomu intensywności aktywności fizycznej.
więcej

InBody 720 - analizator składu ciała dla medycyny i fitnessu

05-05-2010

InBody720 to analizator składu ciała odpowiedni w zastosowaniu dla profesjonalistów zarówno w medycynie jak i w klubach fitness. Jest jedynym urządzeniem do pomiaru składu ciała, który przedstawia wartości impedancji 5 części ciała i wykorzystuje 6 różnych częstotliwości.
więcej
Liczba pozycji: 23
 
[1] 2 3
  Stron: 3