Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Aparatura Wellness & Spa

Sasaki Photon to urządzenie opracowane w oparciu o rewolucyjną technologię „Platina Photon”

23-05-2010

Sasaki Photon to urządzenie opracowane w oparciu o rewolucyjną technologię „Platina Photon”. Elementy emitujące podczerwień powleczone są masą ceramiczną oraz stopem platyny, tytanu, aluminium i srebra. Pozwala to na koncentrację terapeutycznego ciepła - podczerwieni, aktywizującego komórki w naszym ciele. Stymulacja usprawnia metabolizm komórkowy i pozwala utrzymać dobrą formę fizyczną i psychiczną.
więcej

Sasaki Photon - kapsuła emitująca skoncentrowane ciepło w postaci długich fal podczerwieni

23-05-2010

Sasaki Photon to kapsuła emitująca skoncentrowane ciepło w postaci długich fal podczerwieni o długości fali 4-14 mikrometrów.Wyniki wieloletnich badań, prowadzonych przez klinicystów Dalekiego Wschodu nad wpływem podczerwieni na ludzki organizm dowiodły, że wzmocnienie naturalnej, wewnętrznej produkcji tej energii wzmacnia zdolności regeneracyjne i witalność komórek oraz stymuluje proces ich samooczyszczania.
więcej

Sasaki Photon – Dobroczynne Działanie Podczerwieni

21-05-2010

Sasaki Photon to urządzenie oparte na najnowszej japońskiej technologii, które za pomocą ciepła podczerwieni usuwa toksyny z organizmu, a co za tym idzie doprowadza do utraty zbędnych centymetrów.Sasaki Photon zachowuje temperaturę pomiędzy 35 a 55˚ C, co sprawia, że sesja w kapsule jest niezwykle przyjemna, a jednocześnie poprawia metabolizm i redukuje ilość tkanki tłuszczowej w organizmie.

więcej

3000 kcal w 60 min w VacuFit Thermal !!!!!

23-05-2010

Vacu Fit Thermal jest jedynym na światowym rynku urządzeniem, które łączy w sobie zalety ćwiczeń na stepperze eliptycznym z działaniem promieni IR w szczelnie zamkniętej kapsule. Dzięki temu efektywość ćwiczeń w Vacu Fit Thermal jest maksymalnie spotęgowana. Dodatkowo tylko w naszym urządzeniu zastoswaliśmy nowoczesny system aromaterapii. Więcej informacji na http://www.vacufit.pl
więcej

Kapsuły VacuFit wygrywają z cellulitem

10-05-2010

Kapsuły Vacu Fit to urządzenia do skutecznego odchudzania i usuwania cellulitu, wykorzystujące połączenie ćwiczeń fizycznych z wytwarzanym wewnątrz podciśnieniem. Firma VacuFit Sp. z o.o. jest polskim wystawcą na ispo winter 08. Urządzenia Vacu Fit cechuje nowoczesny, ekskluzywny design, zaskakująca kolorystyka, rewelacyjnie szybka stopa zwrotu, niskie koszty eksploatacji oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Z Vacu Fit otworzysz studio na miarę XXI wieku !

więcej