Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Zadbaj o formę w domu z piłką fitness

2012-12-17

Wraz z nadejściem zimowych miesięcy wiele osób odczuwa potrzebę „poprawienia” swojej kondycji fizycznej – nie wszyscy jednak mają możliwość lub ochotę zapisania się do klubu fitness i systematycznego ćwiczenia pod okiem trenera.

Sklep PILKIFITNESS.PL prowadzony przez firmę GOFIT Sp. z o.o. pozwala natychmiast rozpocząć indywidualny trening fitness i korzystać z rad osobistego trenera aby samemu zadbać o swoje zdrowie i kondycję.

Innowacyjnym produktem na polskim rynku jest piłka fitness typu ‘Trainer’ na której nadrukowane zostały propozycje ćwiczeń - dzięki nim użytkownik wie jakie ćwiczenia dobrać do trenowania odpowiednich grup mięśni i jak poprawnie je wykonać. Piłka doskonale nadaje się do ogólnorozwojowych ćwiczeń, korekcji wad postawy oraz rehabilitacji kręgosłupa. Polecana jest również do poprawy kondycji, równowagi oraz koordynacji ruchowej przy jednoczesnym pobudzeniu krążenia. Różne rozmiary piłek (średnica od 45 do 75 cm) zapełniają osobom o różnym wzroście optymalne dopasowanie w celu poprawnego i efektywnego wykonywania ćwiczeń.

Korzystając z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń fitness można zapewnić sobie wiele satysfakcji i radości bez wychodzenia z domu. Spraw sobie oraz innym pretekst do nowych wyzwań i wejdź w nowy rok bez zbędnych obciążeń -  zapoznaj się w pełną ofertą produktów PILKIFITNESS.PL i wybierz coś dla siebie.

- inf własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: