Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

TomTom Runner 3 i TomTom Spark 3 – zegarki sportowe z nową funkcją Odkrywania Tras

2016-09-07

Urządzenia TomTom Spark 3 i Runner 3 to zegarki, które w oparciu o doświadczenie firmy w tworzeniu map i nawigacji, zostały wyposażone w funkcję Odkrywania Tras. Teraz można łatwo poznawać nowe szlaki i zawsze odnaleźć drogę powrotną, nieważne dokąd się pobiegnie.

Zegarki zostały wprowadzone na rynek z nowymi, eleganckimi, cieńszymi paskami w różnych kolorach, tak aby mogły być noszone na co dzień oraz podczas wykonywania nawet najtrudniejszych ćwiczeń.

Odkrywanie Tras pozwala poznawać nowe szlaki, bez konieczności podążania dwa razy tą samą drogą. Możliwe jest przesłanie nieznanych tras do zegarka za pomocą strony MySports. Dodatkowo, za każdym razem podczas poruszania, ślady GPS są wyświetlane na ekranie zegarka, dzięki czemu zawsze można znaleźć drogę powrotną. Połączenie zintegrowanego kompasu oraz informacji GPS daje użytkownikom pewność wyboru właściwej trasy i powrotu do miejsca startu. Po ukończonym biegu można łatwo podzielić się trasami ze znajomymi i zmotywować ich do odkrywania nowych dróg.

„Jesteśmy dumni z wprowadzenia na rynek zegarków TomTom Spark 3 i Runner 3 z funkcją Odkrywania Tras, stworzoną dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dostarczaniu map i rozwiązań nawigacyjnych”, powiedziała Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer. „Odkrywanie Tras to nie tylko sposób na bezpieczny powrót do domu. Ta funkcja inspiruje biegaczy do uzyskiwania lepszych wyników, zwiększania dystansu biegu oraz odkrywania nowych, ekscytujących dróg.”

Odkrywanie Tras zostało wprowadzone jako kluczowa funkcja na podstawie opinii uzyskanych od konsumentów, którzy chcieliby poznawać nowe drogi, ale obawiają się, że zabłądzą. Zegarki sportowe TomTom Spark 3 i Runner 3 umożliwiają teraz użytkownikom zmianę trasy, śledzenie jej oraz czerpanie radości z treningu. 

Zegarki sportowe monitorują liczbę kroków 24/7, a każdy trening biegowy, pływanie, jazda na rowerze oraz ćwiczenia na siłowni mogą być śledzone w dedykowanych trybach sportowych. Najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych aktywności tj. czas, dystans, prędkość, tempo oraz spalone kalorie, są na bieżąco kontrolowane. Korzystając z aplikacji MySports można uzyskać więcej szczegółów dotyczących treningów, wyznaczać cele i obserwować osiągnięcia, tak aby cały czas podtrzymywać motywację.

Spark 3 i Runner 3 dołączyły do kategorii  TomTom Sports, do serii produktów sportowych oraz fitness, żeby zainspirować ludzi do działania poprzez umożliwienie im łatwiejszego utrzymywania dobrej kondycji, poprawy osiągnięć i wyjścia naprzeciw wyzwaniom.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: