Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Profesjonalny sprzęt TuffStuff już w Polsce

2010-10-06

Profesjonalny sprzęt do wyposażenia siłowni jest dostępny od niedawna na polskim rynku. Dystrybutorem w Polsce została firma BACHA SPORT, która dzięki wieloletniej obecności na rynku fitness zdołała nawiązać współpracę z tym amerykańskim producentem profesjonalnego sprzętu do siłowni, domowych jak i komercyjnych TuffStuff.

 

TuffStuff to bardzo bogata oferta sprzętu i akcesoriów do pełnego wyposażenia domowej i profesjonalnej siłowni – od stojaków na obciążenia i hantle, aż po kompleksowe rozwiązania dla najbardziej wymagających, takich jak wielofunkcyjne atlasy do ćwiczeń.

 

Firma Tuff Stuff to amerykański producent, specjalizujący się w produkowaniu bardzo wytrzymałego sprzętu fitness – każdy oferowany przez Tuff Stuff sprzęt, to produkt najwyższej jakości, tutaj nie ma miejsca na kompromis, zarówno precyzja wykonania, jak i użyte materiały są najwyższej klasy. Gwarancją tej jakości niech będzie fakt, że firma wraz ze wzrostem zamówień nie przeniosła produkcji do Chin, a pozostała w Stanach Zjednoczonych, gdzie w mieście Pomona, w stanie Kalifornia zbudowała nowoczesny zakład produkcyjny.

 

Sprzęt marki TuffStuff jest nie tylko bardzo wytrzymały lecz również wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, tak by nie tylko znakomicie sprawdził się w codziennych ciężkich ćwiczeniach, lecz również by znakomicie się prezentował.

 

Niespotykana dotąd na naszym rynku jakość wykonani sprzętu, sprawia, że TuffStuff doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, lecz także w komercyjnych zastosowaniach: siłowniach, klubach fitness, salonach SPA czy hotelach.

 

Więcej szczegółów dotyczących sprzętu TuffStuff znajduje się na stronie polskiego dystrybutora: www.bachasport.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: