Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Pierwsze realizacje siłowni TuffStuff w Polsce

2010-12-13

Istniejąca od ponad 30 lat firma TuffStuff, specjalizująca się w dostarczaniu sprzętu do siłowni, czy klubów fitness na rynku amerykańskim, a od niedawna dostępna także w Polsce, jest liderem w wyposażaniu wszelkiego rodzaju obiektów sportowych, nastawionych na trening siłowy.

 

Przez lata TuffStuff stał się symbolem bardzo wytrzymałego sprzętu fitness. Każdy egzemplarz oferowanego sprzętu to produkty najwyższej jakości – zarówno pod względem precyzji wykonania, jak i materiałów użytych do jego produkcji.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stosowaniu sprawdzonych rozwiązań, a także nowoczesnych technologii w oferowanym sprzęcie, firma TuffStuff stała się wyznacznikiem standardów stosowanych w projektowaniu i tworzeniu sprzętu siłowego.

 

Zapotrzebowanie polskiego rynku na usługę kompleksowego wyposażania siłowni (zarówno klubowych, jak i domowych), wszelkiego rodzaju klubów fitness, czy hoteli, sprawiło, że TuffStuff widząc nasz rynkowy potencjał, nawiązał współpracę z Bacha Sport.

 

Decyzja okazała się jak najbardziej trafiona, gdyż niemalże od pierwszego dnia po wprowadzeniu na rynek, produkty TuffStuff spotkały się z niebywałym zainteresowaniem. Już dziś możemy pochwalić się pierwszymi realizacjami, w których kluczowe miejsce zajmują te doskonałe sprzęty do wszelkiego rodzaju ćwiczeń siłowych. Daje nam to solidne podstawy do wiary w to, że dzięki swojej jakości produkty TuffStuff zyskają w naszym kraju uznanie i renomę, na jaką już wcześniej zapracowały na innych rynkach światowych.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które prezentują proces realizacji i montażu niektórych zamówień. zobacz.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: