Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Amway i Nutrilite angażują się w sport na całym świecie

2011-08-19

NUTRILITE™ to jedna z najważniejszych marek firmy Amway, która od zawsze wspierała ideę połączenia zdrowego sposobu odżywiania z regularnymi ćwiczeniami fizycznymi.


Dzięki działalności trzech milionów sprzedawców, NUTRILITE z entuzjazmem promuje teorię „czterech filarów” – Odżywianie, Ćwiczenia, Pozytywne nastawienie psychiczne i Mądre wybory, które zapewniają najlepsze rozwiązania wspierające zdrowy styl życia.


TEAM NUTRILITE to dopełnienie tej filozofii. TEAM NUTRILITE to wirtualna społeczność otwarta dla każdego; to źródło praktycznych rad od instruktorów fitness, dietetyków i fizjologów. Do TEAM NUTRILITE, oprócz tysięcy innych osób z całego świata, należą również niektórzy z najlepszych współczesnych sportowców.


Od 2008 roku, marka NUTRILITE jest instytucjonalnym sponsorem drużyny piłkarskiej AC Milan,
a produkty nią sygnowane zostały oficjalnymi suplementami diety tego najlepszego na świecie zespołu futbolowego.


Ta międzynarodowa współpraca odbiła się już echem na całym świecie, jeżeli chodzi o markę firmy i jej produkty. Współpraca pomiędzy NUTRILITE a AC Milan jest daleka od bycia jedynie umową o komercyjnym charakterze: to partnerstwo naukowe pomiędzy Instytutem Zdrowia Nutrilite a MilanLab w dziedzinie biochemii i odżywiania związanymi ze sportem.


Partnerstwo NUTRILITE - AC Milan skoncentrowane jest na wyjątkowej, naukowej współpracy z MilanLab, interdyscyplinarnym ośrodkiem badań naukowych i technologii, który obecnie pozostaje na usługach czempionów włoskiej piłki nożnej.


Eksperci NUTRILITE i lekarze MilanLab wspierają graczy spersonalizowanym programem odżywiania i suplementacji diety, opracowanym na kanwie rekomendacji pochodzących z Instytutu Zdrowia Nutrilite.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: