Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Przenośny ZESTAW DO PILATES BODY SCULPTURE

2008-10-07

Przenośny ZESTAW DO PILATES BODY SCULPTURE to idealny zestaw do ćwiczenia w domu, na siłowni, w fitness klubie i podczas podróży.

 

W zestawie znajduje się zwijana mata winylowa z gęstej gąbki z uchwytem do noszenia, mocna taśma do pilates i guma Body Trimmer, klasyczny produkt pośród przyrządów fitness z  miękkimi uchwytami otoczonymi specjalną pianką zapewniająca komfortową pracę.


Przyrządy te znakomicie sprawdzają się podczas ćwiczeń techniką pilates, jak również ćwiczeń rozciągających, rehabilitacyjnych oraz jogi.


ZESTAW DO PILATES BODY SCULPTURE przeznaczony jest do treningu wszystkich grup mięśni. Umożliwia przeprowadzenie treningu wyszczuplającego, wzmacniającego i rozciągającego. Wykorzystując opór własnego ciała uelastycznisz, rozciągniesz i wzmocnisz swoje mięśnie.

 

Programy ćwiczeń wykorzystujące taśmy i gumy bardzo dobrze sprawdzają się w treningach wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców, miednicy, nóg. Pomagają także w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ponieważ jak wiadomo joga oraz Pilates szybciej niż aerobic kształtuje mięśnie i smukłą sylwetkę!


Dzięki ćwiczeniom z taśmą i Body Trimmerem uzyskasz płaski brzuch i zgubisz zbędne kilogramy. Twoje ciało nabierze sprężystości, figura stanie się smukła i młodzieńcza, a chód lekki i pełen gracji.

 

24 MIESIĘCZNA GWARANCJA!
więcej informacji: www.salonfitness.pl

 

 

 

 

 

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: