Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Wygodna tabletka pełna energii

2006-05-05

Firma North Coast, dystrybutor napoju izotonicznego Isostar – lidera na rynku napojów izotonicznych* proponuje nowy i wygodny produkt na aktywny wypoczynek – Isostar PowerTabs.

Isostar Power Tabs to koncentrat izotonicznego napoju energetycznego w ...tabletce. Jedna tabletka wrzucona do bidonu pozwala na natychmiastowe przygotowanie pełnowartościowej porcji napoju.

Dzięki wygodnej formie i łatwości użycia produkt sprawdza się zarówno w klubach fitness, jak na górskich szlakach. Produkt dostępny jest w tubce zawierającej 10 tabletek o smaku cytrynowym.

Picie napojów izotonicznych jest szczególnie ważne w czasie wzmożonego wysiłku organizmu czy podczas upałów. Isostar to izotoniczny napój energetyczny idealny dla osób aktywnych fizycznie.

Dzięki unikalnej formule izotonicznej natychmiast gasi pragnienie, dostarcza niezbędnej energii, zapewnia szybką regenerację organizmu i to ...za minimum kalorii.  

Isostar ma unikalna formułę bo:

Jest izotoniczny

Picie  Isostara zapobiega odwodnieniu organizmu. Dzieje się tak dlatego, że jest napojem o takim samych nasyceniu, jak wewnątrzustrojowy elektrolit – osocze czy krew. Jednym słowem bardzo szybko gasi pragnienie, gdyż jest prawie natychmiast  wchłaniany przez organizm.

Dodaje energii

Napoje izotoniczne Isostar zawierają optymalną zawartość węglowodanów (glukozy, fruktozy, sacharozy
 i maltodekstryny), które uzupełniają zasoby energii w mięśniach przed, w czasie i po wysiłku dlatego Isostar jest polecany jako kompletne źródło energii.

Regeneruje organizm

Isostar dostarcza pierwiastków elektrolitowych takich jak sód, wapń, potas, chlor czy magnez oraz antyutleniaczy (witaminy E i C) czyli jest doskonałym źródłem wszystkich tych substancji, które zostają wypłukane z organizmu podczas upalnych dni, lub wysiłku fizycznego.

Dostarcza energii i minimum kalorii

Jedna tabletka Isostar Power Tabs zawiera tylko 43 kalorie, jest to więc produkt bezpieczny dla  osób ćwiczących w celu redukcji wagi.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: