Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

MuscleTech Alpha Amino Prototype od Fitness Authority

2009-10-07

Firma Fitness Authority ma przyjemność zaprezontować Państwu swoje najnowsze propozycje: MuscleTech Alpha Amino Prototype i MuscleMeds Carnivor.

MuscleTech Alpha Amino Prototype

Prezentujemy aminokwasy nowej generacji – Alpha Amino Prototype 216™! Środek ten zawiera precyzyjnie dobrane ilości nanorozdrobnionych aminokwasów, aminokwasów egzogennych, warunkowo egzogennych oraz aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) potrzebnych do budowy ogromnej ilości suchej masy mięśniowej. Ta ekskluzywna mieszanka aminokwasów czyni Alpha Amino Prototype 216 jedyną taką formułą dostępną na rynku!

W całym wysypie produktów aminokwasowych leżących na półkach, dobranie odpowiedniego nie jest rzeczą łatwą, nawet dla doświadczonych kulturystów. Teraz, dzięki najbardziej zaawansowanemu produktowi aminokwasowemu na Ziemi – Alpha Amino Prototype 216 – już nigdy nie będziesz musiał wybierać! W przeciwieństwie do zwykłych preparatów aminokwasowych, Alpha Amino Prototype 216 posiada ogromną dawkę starannie dobranych aminokwasów nanorozdrobnionych. Dzięki Alpha Amino Prototype 216 uzyskujesz nie tylko dokładnie określoną dawkę aminokwasów niezbędną do nasilonej syntezy protein, ale jesteś także w stanie doprowadzić do szybszego transportu aminokwasów do mięśni dzięki technologii nano-dyfuzji. Wyniki mówią same za siebie.

W badaniach klinicznych testerzy przyjmowali Alpha Amino Prototype 216 bezpośrednio przed treningiem, co zwiększyło poziom dostarczania aminokwasów do mięsni o 650%! Jeżeli to ci nie wystarcza, wiedz też, że w tym samym badaniu wykazano 216-procentowy wzrost poboru aminokwasów przez mięśnie, co przypisuje się głównie fenyloalaninie będącej markerem wzrostu masy na poziomie komórkowym. Efekty dostarczane przez Alpha Amino Prototype 216 są tak szokujące, że musisz poznać ich działanie na sobie! W trójdzielnym badaniu przeprowadzonym na University of Texas Medical Branch wykazano 216% wzrost stężenia fenyloalaniny we krwi od czasu odpoczynku do godziny po treningu. Badania kliniczne wskazują, że podaż fenyloalaniny jest kluczowym markerem dla syntez protein, który stanowi bodziec do wzrostu masy na poziomie komórkowym. Zwiększony poziom dostarczania aminokwasów i odpowiedni program treningowy są kluczem do przyrostów masy mięśni.


MuscleMeds Carnivor


Rynek suplementów białkowych obfituje w najróżniejsze preparaty dla sportowców, oferując białka pozyskane z serwatki, albumin jaj i mleka, kazeiny i soi. Teraz prezentujemy państwu absolutną nowość! Pierwszy na świecie izolat białek wołowych CARNIVOR jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu!
CARNIVOR wykorzystuje najnowsze techniki ekstrakcji, hydrolizy i izolowania, dzięki czemu dostarcza mięśniom budującej mocy białek czerwonego mięsa z wyższym poziomem aminokwasów niż jakakolwiek proteina wykorzystująca serwatkę, soję, mleko czy jajka.
Nie od dziś wiadomo, że kulturyści i atleci pochłaniają olbrzymie ilości wołowiny, aby zwiększyć siłę i masę mięśni. W żaden sposób nie da się zakwestionować znaczenia wołowiny w tym procesie. Każdy kulturysta może przyznać, że największe przyrosty masy
i siły osiągnął jedząc wołowinę. Firma MuscleMeds, przy zastosowaniu zaawansowanej technologii stworzyła jedyny na świecie, zaprojektowany przy pomocy bioinżynierii izolat białka wołowego – najbardziej pożądaną proteinę, jaką kiedykolwiek stworzono. CARNIVOR jest jedyny w swoim rodzaju.


- informacja własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: