Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowa linia suplementów: FUSION BODYBUILDING! od Fitness Authority

2009-10-21

Firma Fitness Authority przedstawia nową linię suplementów zza oceanu: FUSION BODYBUILDING! Produkty tej firmy wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki, dzięki czemu ich substancje czynne szybko i efektywnie trafiają do tkanek docelowych.

 

Trójfazowa technologia dezintegracji kapsułki pozwala na stały transport składników odżywczych do krwiobiegu, zapewniając przedłużone działanie w organizmie. Fusion Bodybuilding ma zaszczyt przedstawić następujące produkty:


ZEUS podniesie poziom twojego testosteronu do takiego stopnia, że poczujesz się jak bóg siłowni! Wielki, silny i pewny siebie! ZEUS zwiększy twoje łaknienie, siłę i zwiększy gęstość mięśni. Ten produkt nie otrzymał takiej nazwy przypadkowo. Stań się bogiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUBAR to przedtreningowy środek, który podkręci twój poziom energii i skupienia na treningu. Dzięki temu podniesiesz intensywność ćwiczeń, dzięki czemu będziesz ciężko pracował przy każdym powtórzeniu. Fubar. I nie ma wymówek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PURPLE-K to suplement zawierający Kre-Alkalyn® – buforowaną formę kreatyny odporną na destrukcyjne działanie środowiska kwasowego. PURPLE-K w przeciwieństwie do innych kreatyn jest w całości dostarczany do twoich mięśni, aby zapewnić im odpowiednią regenerację, wzrost masy i siły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHUT-EYE został zaprojektowany aby wspomóc wzrost masy mięśniowej w trakcie snu. Aby nabyć masy mięśniowej, musisz zwiększyć poziom hormonu wzrostu, testosteronu i zapewnić odpowiednie krążenie krwi. SHUT-EYE zapewnia to wszystko w jednej porcji! Spij i rośnij!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLEEPING-GIANT to połączenie dwóch środków maksymalizujących ilość hormonu wzrostu i testosteronu: ZUES i SHUT-EYE. Wyobraź sobie potężne połączenie tych dwóch suplementów! Czujesz to? Rośniesz już na samą myśl o tym!

 

 

 

SUB-Q  stanowi całkowitą nowość w porównaniu do tego, co kiedyś nazwano „spalaczem tłuszczu”. To kolejny środek wykorzystujący Bullet Caplet Technology™, dzięki czemu składniki trafiają do tkanek docelowych w odpowiednim czasie. Chcesz mieć skórę cienką jak papier? Z SUB-Q jest to możliwe!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na www.fitnessauthority.pl

- inf własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: