Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

3000 kcal w 60 min w VacuFit Thermal !!!!!

2010-05-23

Vacu Fit Thermal jest jedynym na światowym rynku urządzeniem, które łączy w sobie zalety ćwiczeń na stepperze eliptycznym z działaniem promieni IR w szczelnie zamkniętej kapsule. Dzięki temu efektywość ćwiczeń w Vacu Fit Thermal jest maksymalnie spotęgowana. Dodatkowo tylko w naszym urządzeniu zastoswaliśmy nowoczesny system aromaterapii. Więcej informacji na http://www.vacufit.pl  

   

   

Promienie podczerwone nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne.Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi oraz lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Skóra czerwienieje, co oznacza, że bogata w tlen krew dociera do miejsc, gdzie często może jej brakować w wystarczających ilościach. Proces ten powoduje również usunięcie z organizmu dużych ilości toksyn, które nie zalegają w głębszych warstwach skóry. Jako jedyni na rynku połączyliśmy ideę ćwiczeń fizycznych na stepperze eliptycznym wraz z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule. Wyniki badań medycznych znane od lat mówią jednoznacznie, iż  wyprodukowanie 1 grama potu powoduje spalanie 0,586 kcal. Dzięki zastosowaniu promieni podczerwieni w zamkniętej kapsule w której dodatkowo ćwiczymy nasz organizm wytwarza 5-6 krotnie więcej potu niż podczas klasycznych zabiegów w saunie lub w innych urządzeniach podobnego typu. Wyobraź sobie, że podczas 60 minutowego zabiegu w Vacu Fit Thermal spalasz nawet do 3000 kcal !

 

Zamień forsujące i wyczerpujące ćwiczenia na siłowni na 30 minutowy zabieg Vacu Fit Thermal i uzyskaj spektakularne efekty kilkanaście razy szybciej!Ćwiczenia w Vacu Fit Thermal maksymalnie potęgują uzyskiwane efekty.

 

WPRAWDZIE NA RYNKU ISTNIEJĄ PODOBNE URZĄDZENIA W OTWARTEJ KAPSULE, ALE PRAWDZIWE EFEKTY MOZNA UZYSKAĆ WYŁĄCZNIE W SZCZELNIE ZAMKNIĘTEJ KAPSULE, KTÓRA POTĘGUJE EFEKT SAUNY!

 

 

 
Nie daj się zwieść obietnicom uzyskania pięknego, gładkiego i smukłego ciała bez żadnego wysiłku w otwartym urządzeniu !!!

 
NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU VACU FIT THERMAL WRAZ Z AROMATERAPIĄ !


Spotęguj działanie promieni podczerwonych wykorzystując naturalne działanie
olejków eterycznych !


NOWATORSKI SYSTEM RECYRKULACJI POWIETRZA WPŁYWA NA
ZDECYDOWANE PODWYśSZENIE KONFORTU ĆWICZEŃ.


Najnowszy model marki Vacu Fit Thermal wyposażony jest w:
- nowoczesny system aromaterapii
- elektroniczny system sterowania promiennikami podczerwieni
- system recyrkulacji powietrza wewnątrz kaspuły

 

Jedyni na polskim rynku oferujemy swoim Klientom możliwość wybrania gamy kolorystycznej kapsuły !Zapewni to Państwa Studiu rozpoznawalność, prestiż oraz nowoczesny wizerunek. Rewelacyjnie szybka stopa zwrotu zainwestowanego kapitału. Urządzenie zwraca się już po 5 miesiącach, Najniższe koszty eksploatacji. Maksymalny pobór mocy to zaledwie 1,5 kW, oznacza to, że koszt zużycia prądu podczas 30 minutowego zabiegu wynosi jedynie 35 groszy. Urządzenie nie wymaga podłączania dodatkowych instalacji elektrycznych. Więcej informacji na stronie http://www.vacufit.pl

- VacuFit

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: