Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Sasaki Photon to urządzenie opracowane w oparciu o rewolucyjną technologię „Platina Photon”

2010-05-23

Sasaki Photon to urządzenie opracowane w oparciu o rewolucyjną technologię „Platina Photon”. Elementy emitujące podczerwień powleczone są masą ceramiczną oraz stopem platyny, tytanu, aluminium i srebra. Pozwala to na koncentrację terapeutycznego ciepła - podczerwieni, aktywizującego komórki w naszym ciele.

 

Stymulacja usprawnia metabolizm komórkowy i pozwala utrzymać dobrą formę fizyczną i psychiczną. W odróżnieniu od innych produktów obecnych na rynku, konstrukcja Sasaki Photon sprawia, iż promienie podczerwone działają nie punktowo, lecz równomiernie na całe ciało.

 

Podczerwień emitowana przez Sasaki Photon nie nagrzewa powietrza trafiając aż w 80% do naszego organizmu. Dopiero w kontakcie z ciałem podczerwień przekształca się w ciepło, rozgrzewając tkankę podskórną (tłuszczową), mięśnie i narządy wewnętrzne.

 

Rezultat, to optymalny efekt ogrzania z maksymalnym komfortem dla użytkownika.

 

Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. Następuje wzmożenie przemiany materii, co za tym idzie zwiększenie utylizacji tłuszczów i trójglicerydów zawartych w tkankach podskórnych, dając zjawisko tzw. lipolizy, co ma ogromne znaczenie w likwidacji cellulitu. Zawartość komórek tłuszczowych jest szybciej i dokładniej usuwana i transportowana przez rozszerzone naczynia krwionośne Te procesy zapewniają chudnięcie, wymodelowanie sylwetki i zmniejszenie objętości ciała. Jedna sesja 30 minutowa może pomóc spalić 600-800 kcal (co równa się 15 km marszu), leżąc wygodnie i oddychając świeżym powietrzem, jako że głowa pozostaje na zewnątrz. Podczerwień ma właściwości biostymulacyjne i prozdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśni i stawów.

 

„Promienie życia”

 

Promieniowanie podczerwone jest niewidzialne dla oka, jest jednak odczuwalne w postaci ciepła. Naturalnymi źródłami promieniowania podczerwonego są wszystkie ciała ogrzane, także ciało człowieka czy Słońce. Kiedy ciepłe i gorące przedmioty oddają ciepło przez promieniowanie, wysyłają promienie podczerwone. Promienie słoneczne, które docierają do nas każdego dnia, składają się z promieniowania o różnej długości fal. Wśród nich są fale dalekiej podczerwieni, znane ze swego zbawiennego wpływu na wzrost i regenerację komórek i właśnie dzięki temu zwane są one „promieniami życia”.

 

Współczesny styl życia oraz szerokość geograficzna, w której żyjemy, nie pozwalają nam w wystarczającym stopniu korzystać z tych korzystnych dla zdrowia ludzkiego fal. Sasaki Photon pomaga nam rekompensować te braki i zapewnia lepszą jakość życia. Poczujesz ogromną różnicę, jeśli tylko zdecydujesz się na wystawienie swojego ciała na działanie podczerwieni o długości fal 4-14 mikrometrów, biorąc po uwagę, że naturalne promieniowanie ludzkiego ciała wynosi ok. 9,4 mikrometrów. Chcesz poczuć się jak na brazylijskiej plaży o poranku? Sasaki Photon emituje delikatne, przyjemne dla użytkownika ciepło, które oprócz uczucia relaksu, odchudza i łagodzi różnego rodzaju ból.

 

Sasaki Photon i Ty

 

To niezwykle łatwe w obsłudze urządzenie, przyniesie zysk i sukces dla Twojego centrum (SPA and Wellness, kluby Fitness, fizjoterapeuci, salony urody, centra masażu). Sasaki Photon zajmuje bardzo mało miejsca (wymiary 240x90 cm) i wymaga tylko jednego gniazdka elektrycznego, przy minimalnym poborze mocy. Istnieje możliwość leasingowania urządzenia! Zapraszamy do wypróbowania Sasaki Photon w naszej siedzibie we Wrocławiu!

- Provitale

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: