Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nike prezentuje narzędzie: Przegoń niepogodę

2012-12-23

Najnowsza, zimowa kolekcja Nike została przygotowana specjalnie z myślą o niekorzystnych warunkach pogodowych. Wykorzystane w niej technologie, tj. Hyperwarm, Dri-FIT czy Denier Differential gwarantują sportowcom poczucie ciepła i suchości bez względu na to czy przemierzają pokryte śniegiem zbocza górskie czy udają się na siłownię.

 


Kurtki z kapturem posiadają strategicznie rozmieszczone strefy z wodoodpornego materiału DWR (Durable Water Resistant) oraz elementy odblaskowe, zapewniające dobrą widoczność w ponure, zimowe noce i wczesne poranki. Wysoki poziom motywacji – tak potrzebny zimą – zagwarantuje opaska Nike+FuelBand. Monitoruje ona aktywność sportową użytkownika, dzięki czemu może on zmierzyć się z własnymi rekordami życiowymi lub podjąć rywalizację z przyjaciółmi.


Każdy, najdrobniejszy szczegół kolekcji – łącznie z zamkiem, szwem i perforacją
– został opracowany tak, aby optymalizować osiąganie wyników. Nike znalazło również odpowiedź na wszystkie wyzwania pogodowe stawiane przez zimę, takie jak niska temperatura, wiatr, śnieg czy charakter podłoża. Niepogoda została pokonana.


Narzędzie multimedialne „Pokonaj niepogodę
To interaktywne rozwiązanie, w ramach którego użytkownik może wybrać jedną
z dwóch postaci (kobietę lub mężczyznę) i poprowadzić ją przez kolekcję Nike Holiday 2012, oferującą wszystko co niezbędne, by przetrwać najchłodniejsze miesiące w roku.


Najeżdżając myszką na dowolny element z zimowej kolekcji Nike, zapoznasz się z ich kluczowymi funkcjonalnościami, które zamienią zimowy trening w prawdziwą przyjemność. Zdjęcia i informacje o wszystkich produktach i sceneriach można również pobrać na komputer, tablet czy smartfon.

 

Aby rozpocząć wirtualną podróż po zimowej kolekcji Nike, wejdź na: http://defytheelements.nikepr.com/polish/

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: