Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

TomTom Touch - poznaj skład swojego ciała

2016-09-07

TomTom (TOM2) ogłosił dziś wprowadzenie pierwszego na rynku monitora aktywności, który łączy analizę składu ciała, śledzenie kroków i snu oraz całodzienną kontrolę tętna, a to wszystko bezpośrednio z nadgarstka. Po naciśnięciu przycisku, TomTom Touch zmierzy procent tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej ciała, aby móc znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy to co robię pomaga mi osiągnąć zamierzony cel?”

Analiza składu ciała pozwala nam dobrze zrozumieć poziom zaawansowania naszej aktywności fizycznej oraz jego zmian po upływie czasu**. Do tej pory, uzyskanie tych danych było możliwe tylko przy użyciu dedykowanych skal i drogich technologii – dzięki TomTom Touch będą dostępne dla szerszego grona osób.

„Jesteśmy podekscytowani, że dzięki wprowadzeniu na rynek urządzenia TomTom Touch, możemy dostarczyć użytkownikom informacje dotyczące ich aktywności fizycznej, które są im naprawdę potrzebne”, powiedziała Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer. „Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że waga nie powie nam wszystkiego. Dwoje ludzi, którzy ważą dokładnie tyle samo, mogą mieć zupełnie inną masę mięśniową oraz różny poziom tkanki tłuszczowej. TomTom Touch daje nam bardziej precyzyjny obraz, dzięki analizie składu ciała. Teraz możemy stwierdzić, czy nasze wysiłki naprawdę przynoszą efekty.”

TomTom Touch został zaprojektowany w ten sposób, aby można było korzystać z niego 24/7, zawiera wszystko, czego można oczekiwać od najlepszych monitorów aktywności, które są dostępne na rynku. Urządzenie umożliwia śledzenie kroków, snu, tętna oraz spalonych kalorii. Jest także wyposażone w tryby sportowe służące do biegania, jazdy na rowerze lub ćwiczeń na siłowni. Korzystając z TomTom Touch można także pozostać w kontakcie z innymi osobami, dzięki otrzymywaniu powiadomień z telefonu. 

Za pomocą aplikacji na smartfony, TomTom MySports, można łatwo sprawdzać swoje statystyki, postępy oraz podzielić się osiągnięciami ze znajomymi. Analiza wykresów oraz parametrów wskazujących na poprawę sprawia, że widzimy sens naszych działań i wpływ, jaki z biegiem czasu mają one na skład naszego ciała.

Elegancki i smukły TomTom Touch jest wyposażony w szereg kolorowych, wysokiej jakości pasków, pasujących do twojego stylu.

TomTom Touch dołączył do kategorii TomTom Sports, serii produktów sportowych oraz fitness, żeby zainspirować ludzi do aktywności fizycznej poprzez umożliwienie im łatwiejszego utrzymywania dobrej kondycji, poprawy osiągnięć i wyjścia naprzeciw wyzwaniom.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: